Grześ, około 1,5-roczny piękny labrador, wulkan energii i wielbiciel piłeczek szuka przyjaznych opiekunów – nieaktualne

Grześ, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Jeśli szukasz wesołego, żywiołowego psa i kochasz labradory, adoptuj Grzesia.

Grześ, bo tak pieszczotliwie nazwali go tymczasowi opiekunowie, został znaleziony w lesie kilka tygodni temu. Wraz z innymi odłowionymi psami został prawdopodobnie wyrzucony z pseudohodowli. Labek jest wprost chodzącą łagodnością w stosunku do ludzi. Grześ potrzebuje na pewno dużo ciepła i wyrozumiałości, bo go dotychczas życie nie rozpieszczało. Wymaga pracy i ułożenia, ale jego serdeczność, spontaniczność i chęć współpracy wynagrodzi wszelkie trudy wychowawcze. Przyjazny w stosunku do innych psów i suczek, lubi się z nimi bawić. W stosunku do kotów również ok, ale ze względu na ogromną żywiołowość labiszonka, niektóre koty mogą się go obawiać. Grzesia wszędzie jest pełno. Grześ kocha nade wszystko zabawy z piłeczką, uwielbia aportować. W sumie ładnie chodzi na smyczy, ale jak to labuś lubi czasem pociągnąć, gdy coś interesującego napotka na drodze. Jeśli szukasz wesołego, żywiołowego psa, lubisz spacery, jesteś osobą aktywną i kochasz labradory, adoptuj Grzesia. Na pewno nie będziesz tego żałować, on wniesie do Twojego życia dużo radości, uśmiechu i pozytywnej energii.

Pies jest zaszczepiony, odrobaczony i ma zaplanowana kastrację.
Grześ przebywa obecnie w woj. świętokrzyskim, niedaleko Chęcin

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Grześ, labrador do adopcji Grześ, labrador do adopcji Grześ, labrador do adopcji Grześ, labrador do adopcji Grześ, labrador do adopcji Grześ, labrador do adopcji Grześ, labrador do adopcji Grześ, labrador do adopcji

2 thoughts on “Grześ, około 1,5-roczny piękny labrador, wulkan energii i wielbiciel piłeczek szuka przyjaznych opiekunów – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *