Max Labrador, senior do adopcji

Max, labrador do adopcji

Ten pies potrzebuje tylko kawałeczka w Twoim domu i całego Twojego serca.

Gdy na starość zostajesz sam, ze swoją miłością do ludzi ? 11 lat przy budzie, najpierw uwiązany, później zamknięty w kojcu i swoich własnych odchodach. Kto by uwierzył, że to największy przytulas na świecie? Max to dosłownie cień człowieka, kocha go całym swoim sercem i cały czas chce być jak najbliżej niego. Pomóżcie nam znaleźć dla niego dom, chociaż tymczasowy ? Udało się nam awaryjnie go zabezpieczyć, ale co dalej ? Było tyle zgłoszeń pod postem lecz nie przyszła żadna ankieta. ? Max ma 11 lat, nie zostało mu już dużo czasu, ale zapewniam, że jego przyszły dom dostanie w nagrodę przeogromne pokłady miłości. Dziadziuś nie ma problemu z psami, potrafi jasno wyznaczać granice młodszym szogunom. Nie ma problemu z dziećmi, wręcz przeciwnie, kładzie im się pod nogami i prosi o głaski. Na spacerach jest psem idealnym, to nie ten wiek, aby szarpać na smyczy❗. Nie może trafić do domu gdzie jest dużo schodów❗. Max najprawdopodobniej nigdy po nich nie chodził, ma problem z ich pokonaniem, jeśli jest ich większa ilość. Dobrze gdyby trafił do domku z ogrodem, bo uwielbia przebywać na zewnątrz, ale nie jest to warunek konieczny. Kto go pokocha? On już nie ma czasu… Spójrzcie jak pies, który całe życie mieszkał w budzie świetnie odnajduje się na kanapie ?

Wszystkie koszty związane z utrzymaniem Maxiula w domu tymczasowym pokrywają labradory.org. Ten duży pies potrzebuje tylko kawałeczka w Twoim domu i całego Twojego serca. ?

Więcej informacji udzielę telefonicznie: 537960116
Max aktualnie przebywa w Małopolsce.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji Max, labrador do adopcji

3 thoughts on “Max Labrador, senior do adopcji”

  1. Kurczę. Zakochałem się w tym psiaku od pierwszego zobaczenia postu. Mieszkam na pierwszym pietrze (10 schodów) mam dużo przestrzeni koło domu jednak na chwile obecna nie ogrodzone wiec kiedy jestem w pracy musiałby być z moja labradorka w domu. Chciałbym mu pomoc i dać dom pełen miłości ale nie wiem czy ja jestem do tego odpowiedni ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *