Max do adopcji – nieaktualne

max1

Wyadoptowany. To dopiero 10 miesięczny maluszek.

W drodze do domu tymczasowego grzeczny ale cały czas czujny trochę wystraszony i niepewny tego co się dzieje. Zapoznanie z rezydentką Melą bez problemowe. Zaczepiany przez nią do zabawy nie wie co robić, jak reagować, nie umie się jeszcze bawić zabawkami. Zaraz po przyjeździe zwiedził cały dom jest bystrym obserwatorem i szybko się uczy. Chętnie zaopiekuje się pozostawionym jedzeniem ale nie rzuca się jak coś mam w ręku tylko podskakuje obok podekscytowany. Miskę opróżnia w błyskawicznym tempie. Nie pilnuje zasobów, delikatnie bierze z ręki i delikatnie też łapie ząbkami. Nie zna żadnych komend, boi się gwałtownych ruchów i podniesionego głosu zaraz kuli ogonek i jest przy podłodze. Pani weterynarz powiedziała, że jak na takiego malucha to jest bardzo grzeczny i cierpliwy. Ma zrobione wszystkie podstawowe badania, wyniki morfologii trochę odbiegają od normy musimy za dwa tygodnie powtórzyć rozmaz i amylazę. Tkliwy brzuszek i pogrubiona błona jelitowa (rtg brzucha) m. in. są wskazaniem do stosowania na razie karmy specjalistycznej. Nie wiemy czym Max karmił się wcześniej jak błąkał się po wiosce. Był też najprawdopodobniej pogryziony świadczą o tym ślady na uchu lewym (duża tkliwość) i niegroźny uraz rogówki bez rany rogówki. Dostał odpowiednie leki. Bioderka są ok. W domu zachowuje czystość. W nocy spał spokojnie choć kilkakrotnie sprawdzał czy jestem na swoim miejscu. Kiedy wychodzę z domu pies nie zostaje sam a mimo to popiskuje, próbuje otworzyć sobie drzwi, robi „remont” wszystkiego w swoim zasięgu, a potem kładzie się pod drzwiami i czeka aż wrócę. Uwielbia przytulanki i chętnie pakuje się na kolana

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
607492249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

max3 max2max4max5

 

4 thoughts on “Max do adopcji – nieaktualne”

  1. witam, Maxiu miał kontakt z 2 letnim dzieckiem i zachowywał się całkiem ok. Sam jest młody więc zabawa z psiakiem pod nadzorem osób dorosłych ale zachowań agresywnych nie było. Max jest w domu tymczasowym w Tychach.

  2. Badania są już w normie, czekamy jeszcze na wyniki trzustki. Max jest kolejno odrobaczany, będzie zaszczepiony i około 17 stycznia kastracja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *