Matylda, 4-letnia suczka do adopcji – nieaktualne

Matylda do adopcji

Wyadoptowana. Drobniutka i malutka. Kto ją pokocha?

Matylda to bardzo pozytywna suczka, przypominająca labradora :-). Od labradorów jest jednak mniejsza i drobniejsza. Jest odważna, uwielbia kontakt z ludźmi i do każdego podchodzi z dużą ufnością, domagając się głaskania. Bardzo ładnie i chętnie spaceruje na smyczy. Byłaby dobrym towarzyszem np. rodziny z dziećmi. Bez problemu akceptuje inne psy. Matylda ma ok. 4 lata. Jest odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.
Przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin.
Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Matylda do adopcji Matylda do adopcji Matylda do adopcji Matylda do adopcji Matylda do adopcji Matylda do adopcji Matylda do adopcji

3 thoughts on “Matylda, 4-letnia suczka do adopcji – nieaktualne”

    1. Jak w tekście: w godzinach pracy schroniska pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *