Marmolada – kwintesencja labradora z charakteru

Labradorka Marmolada

Pierwszy raz widziałyśmy naocznie, że jakiś pies sam się postanowił zaprosić do zdjęć.

MARMOLADA – kiedy łapałyśmy w jej kojcu innego psa, sama podeszła do pracownika i włożyła głowę w pętlę – i to dwukrotnie. Pierwszy raz widziałyśmy naocznie, że jakiś pies sam się postanowił zaprosić do zdjęć. No i właśnie taka jest Marmolada. Labradorka, albo prawie. Taka, że tylko usiąść i kochać. I taka, że jak tylko będzie mogła, to wgramoli się na kolana albo wywróci kołami do góry. Kwintesencja labradora z charakteru. Marmolada jest psem, który gorąco i szczerze wierzy, że człowiek jej nie skrzywdzi, przeciwnie: że ją pokocha tak, jak i ona jego. Można o niej pisać w samych superlatywach – i jest tylko jedno: ale. Marmolada jest starszym psem – a psia metryka jest odwrotnie proporcjonalna do szans na nowy dom. Nie wiemy, kto postąpił tak podle, że zafundował jej starość w schronisku. Wierzymy, ze znajdzie się ktoś, kto jej to wynagrodzi – domem przez duże D. Marmolada ma ok. 8, może i więcej lat.

W schronisku przebywa od lipca 2016r. KOJEC: IX – 43 NR: 8231 Pies przebywa w Radysach. Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY), T EL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-992-313 Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labradorka Marmolada Labradorka Marmolada Labradorka MarmoladaLabradorka Marmolada

3 thoughts on “Marmolada – kwintesencja labradora z charakteru”

 1. Skopiowalam ze strony… Dziś jest ten dzień. Po.prostu wiem. Ktos kto kocha stare psy przyjdzie i zabierze mnie do domu. Będziesz to ty czy Bóg? Adoptuj starszego psa.
  One nie mają czasu na czekanie

 2. Jej oczy PROSZA o miłość 🙂
  Ona wie czego potrzebuje … i czuje,że zdjęcia tu na tej
  stronie to szansa, by to otrzymać …

  1. Słodka Marmolada 🙂 czeka na Bożego człowieka,
   który wie co to znaczy KOCHAĆ wiernie ! 🙂
   my też kiedyś będziemy … starzy …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *