Marcel, wspaniały labrador do adopcji (+film) – za tęczowym mostem

Marcel, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Wieści z domu tymczasowego.

Marcel jest zaledwie kilka godzin, ale już dał się poznać jako pies niesamowicie grzeczny. Bez problemu dał się wykąpać. Nie miał specjalnego apetyty na karmę, być może to stres, upał, ale z ręki zjadł wszystko. Jest bardzo żywy i ruchliwy, cały czas biega po podwórku, musi wszystko sprawdzić. Dziś w szkole jest festyn więc co chwilę biega wzdłuż siatki i wita się z dziećmi, za chwilę biegnie w kolejną stronę, bo ktoś wybiera kasę z bankomatu i już biegnie w stronę ulicy, bo tam spacerują ludzie i z nimi też trzeba się przywitać. A jeszcze co jakiś czas przybiega do mnie, żeby go pogłaskać i sprawdza czy aby jestem. Jak tak będzie biegał to ma małe szanse na przybranie kilku kg.

Poza tym Marcel trochę dyszy i widzę, że podnosi się powoli.

Marcel jest też typowym przedstawicielem rasy, czyli żebradorem. W domu sprawdził zawartość wszystkich koszy na śmieci, zjadł biuletyn parafialny i kupon totolotka. Dba też o moją linię, ciasto mi zjadł nawet nie wiem kiedy.

Marcel dogaduje się z moimi suniami, z kotami też już się zapoznał bez problemu.

Jednym słowem MARCEL WSPANIAŁY.

STOWARZYSZENIE DOGRESCUE
62 1600 1462 1025 2490 0000 0001
tytułem : Darowizna na cele statutowe ,Jest taki Pies -staruszki

Marcel jest pod opieką Labradory.org i Pani Katarzyny Gortal.

Dziękujemy P. Krysi z Mąkoszyc za dom tymczasowy dla kolejnego labradora❤

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 601407756 (Katarzyna),
✉ adopcje@labradory.org

Marcel, labrador do adopcji Marcel, labrador do adopcji Marcel, labrador do adopcji Marcel, labrador do adopcji Marcel, labrador do adopcji

7 thoughts on “Marcel, wspaniały labrador do adopcji (+film) – za tęczowym mostem”

  1. Marcel został zabrany ze schroniska skrajnie wygłodzony , z wagą 29 kg . Powinien ważyć ok 38 kg. Prawdopodobnie trzymany w kojcu na łańcuchu , stąd zabliźnione rany na szyi , wolne wstawanie i modzele na przednich łapach. Pobiega kilka miesięcy , wypracuje mięśnie tylnych łap i będzie oki 🙂 . Cudownie otwarty na Człowieka i na świat cały. Przetrwał piekło, szukamy dobrej Rodziny na zawsze. Z każdym dniem w bezpiecznym miejscu wydaje się być młodszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *