Maniek, Maniuś, Maniutek – List od Diego

Diego (Maniek)

Wspaniała rodzinka.

Maniek – teraz już na stałe Diego???. Zadomowiłem się w tym moim nowym domku już na stałe i wymazałem z pamięci złe czasy. Mam swój kąt i zawsze pełna miskę??. Dzieci uwielbiają się ze mną bawić, ja z nimi też.

Codziennie rano już po porannym spacerku ok. 6 budzę moich małych przyjaciół do szkoły liżąc ich po buźkach☺. Uwielbiam spacery a moi panowie nie odmawiają mi ich nawet podczas deszczu.

Czasem lubię splatać też małego figla podczas spacerku w lesie lubię wykąpać się w brudnym stawiku, tylko że później muszę się kąpać w wannie (było to już moje trzecie kapanie) i chyba jestem najczystszym psiakiem w okolicy. Jestem głaskany, przytulany i kochany przez całą rodzinkę❤❤, a ja oddaje im swoją miłość.

Z pozdrowieniami Diego?❤?❤

 

Poprzednie wpisy:
MANIUŚ, MANIEK, MANIUTEK – a teraz DJEGO znalazł swój domek ❤
Maniek, Maniuś, Maniutek – lambrador z łańcucha
Maniek, uwolniony po ponad czterech latach z łańcucha
Maniek, dla przyjaciół Labradory.org – Maniuś. Do adopcji

Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek) Diego (Maniek)

2 thoughts on “Maniek, Maniuś, Maniutek – List od Diego”

  1. Genialnie zakreceni na wesoło i ludzie i pies, super, kapitalne zdjęcia, widać że wszyscy zadowoleni ?? pozdrowienia i samych takich szczęśliwych chwil ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *