Mania, dwuletni ideał labradorki do adopcji – uaktualnienie

Mania, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Opis według właściciela…


Właściciel psa chciałby aby adopcja odbyła się w woj. kujawsko-pomorskim i województwach ościennych. Preferuje dom z ogrodem.


Mania – dwuletnia suczka. Od szczeniaka wychowywana w domu z drugim psem i kotem, stąd też nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Uwielbia ludzi, w szczególności dzieci. Jej największym hobby jest głaskanie.

Mania potrzebuje opiekunów, którzy poświęcą jej uwagę. Jest psem bardzo oddanym i wiernym. Pomimo, że jest jeszcze bardzo młoda i tryska z niej energia – w domu dostosowuje się do panujących warunków (nie niszczy mebli, nie gryzie butów itp.) Lubi wszelkiego rodzaju zabawki – sznurki, misie, kocha spacery po lesie, bieganie za kijem i kąpiele w jeziorze.
Nie choruje ani nie ma alergii na składniki żywieniowe. Od pierwszych dni w moim domu uczestniczyła w „psim przedszkolu” z trenerem przez co oswojona jest z chodzeniem na smyczy.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji Mania, labradorka do adopcji

33 thoughts on “Mania, dwuletni ideał labradorki do adopcji – uaktualnienie”

  1. A co samemu ” dupy ” się nie chce ruszyć? Podejście – ja łaskawie chce ją przygarnąć , to przywieźcie mi ją:( Jeśli chce się przygarnąć biedaka , to kilometry nie mają znaczenia!

   1. Pani Anno, nie każdy kto kocha zwierzęta i chce się nimi opiekować ma możliwość przemieszczenia się w drugi koniec kraju. Odrobina kultury i umiaru przydałaby się.

  2. Pomagamy właścicielowi suni w adopcji. Wątpimy aby była taka możliwość, tym bardziej że jest duże zainteresowanie

   1. Witam. Dostałam do wypełnienia ankietę adoocyjną niestety otwiera się ake nie można za żadne skarby jej wypisać. Widocznie jest jakiś wirus😞 co mam zrobić w takim wypadku??

 1. Dzień dobry,
  wypełniłam i wysłałam wczoraj formularz adopcyjny.
  Z niecierpliwością i utęsknieniem czekam na odpowiedz od Państwa.
  Co z Manią ?

  Pozdrawiam

  Marta

 2. Dzień dobry,
  Wczoraj wieczorem wypełniłam i wysłałam formularz adopcyjny.
  Czy mogę liczyć na odpowiedz? Co z Manią będzie?
  Czekam z nadzieją na pozytywną odpowiedz.

  Pozdrawiam
  Marta

  1. tak – Mania w dalszym ciągu jest do adopcji Szukamy domku przede wszystkim w woj. kujawsko pomorskim i ościennych 🙂 preferowany jest dom z ogródkiem bo dziewczynka uwielbia obserwować świat 🙂

   1. Witam. Do obserwacji świata nie jest konieczne przebywanie psa w ogrodzie. Ogród z czasem staje się mało atrakcyjnym miejscem , gdzie nie ma nowych bodźców . Myśle , że spacery w nowe miejsca są dla psa większą frajdą , niż ciagłe bieganie po ogrodzie. Ubolewam nad tym , że Mania nie szuka kochającego domku znacznie dalej , niż wymienione miejsca. Mam nadzieję ,że sunia znajdzie taki domek , który zrobi dla mniej wszystko i będzie w nim kochana jak moja Abi u nas . Pozdrawiam serdecznie .

    1. Jestem podobnego zdania! 🙂 Kochający i aktywny, dobry dom to jest ważne,cenne.
     Odległość, ogród to nie jest najistotniejsze.
     Pozdrawiam! 🙂

 3. To ze szukany jest dom z ogrodem nie znaczy ze piesek ma przebywac tylko na podwórku. Odpowiedzialny właściciel będzie chodził z pieskiem na spacery. A ogród dla niego to moze być jedynie urozmaicenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *