Madox, 4-letni labrador do adopcji

Madox, labrador do adopcji

Madox prosi o pomoc, musimy go uratować!

MADOX to niesamowicie zagubiony pies, jest u nas już jakiś czas, a kompletnie nie może się odnaleźć.
Jest załamany, smutny, a gdy widzi człowieka głośno szczeka i drapie w kraty, przywołując go do siebie, prosząc o choć chwilę uwagi i zainteresowania.

Madox, labrador do adopcji

Madox to jeszcze młodziutki psiak, który kompletnie nie radzi sobie w schroniskowym boksie. Tak bardzo nam go szkoda, Madox odżywa jedynie na spacerach, poza schroniskiem. Jest wtedy radosnym wulkanem energii, kompletnym żywiołem, który najchętniej cały czas by się bawił. Jak na młodziaka przystało to bardzo kontaktowy, otwarty, przyjazny psiak, który nie ma żadnego problemu z wejściem w interakcję nawet z nowo poznaną osobą. Jest ciekawski, zainteresowany wszelkimi bodźcami, sądzimy, że prędko będzie uczył się nowych rzeczy. Na smyczy radzi sobie całkiem nieźle, choć ma sporo siły. Ponadto świetnie dogaduje się z innymi psami, nie jest konfliktowy, wręcz przeciwnie inicjuje wspólne zabawy i harce.

Nie znamy jego przeszłości, ponieważ jak większość naszych podopiecznych do schroniska trafił z ulicy. Wiemy natomiast, że Madox bardzo potrzebuje rodziny i jak najprędzej musimy wyrwać go zza krat. On nie może znieść zamknięcia, samotności i chaosu, jaki panuje w schronisku. Jest bardzo wrażliwym, kochającym człowieka psem. Prosimy o pomoc, musimy go uratować!

Madox jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.
Wiek ok.4 lata , waga około 35 /40 kg.
Dogaduje się z psami bardzo poprawnie.

Pies znajduje się w województwie łódzkim.

Kontakt:
Dagmara 600-344-365

Ogłoszenie grzecznościowe.

Madox, labrador do adopcji Madox, labrador do adopcji Madox, labrador do adopcji Madox, labrador do adopcji

2 thoughts on “Madox, 4-letni labrador do adopcji”

  1. Piękny pies i widać jak jest szcześliwy gdy jest z opiekunami. Trzymam mocno kciuki, żeby ktoś go wypatrzył i zaadoptował. Madox życzę ci szczęścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *