Biszkopt, 5-letni labrador adopcji – nieaktualne

Biszkopt, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Biszkopt, piękny labrador z ogromem serdeczności do człowieka szuka pilnie kochających opiekunów.

Biszkopt jest rosłym, bardzo pogodnym, przyjaznym i ufnym psem. Kocha ludzi i okazuje to na każdym kroku. To bardzo serdeczny, wesoły, ciekawy świata, uwielbia zabawę, ruch i spontaniczność. Jest bardzo pokojowo nastawiony do wszystkich, nie przejawia żadnej agresji ani wobec psów ani ludzi, zdecydowany pacyfista. Lubi koty, mieszka od szczeniaka z takim futrzakiem. To bardzo inteligentny pies, otwarty na pracę z nim. Na smyczy ciągnie, nauka chodzenia musi być kontynuowana. Zostając sam w domu nic nie niszczy, nie hałasuje. Lubi wylegiwać się na kanapach. Labek lubi jazdę w samochodzie. Ze względu na swoje gabaryty i sporą spontaniczność nie polecany do domu z małymi dziećmi. Jak to labrador kocha przede wszystkim człowieka, jedzenie i wodę.

Biszkopt sprawdzi się w aktywnym domu bowiem trzeba zapewnić mu odpowiednią dawkę ruchu. Idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej aktywny tryb spędzania czasu. Szukamy dla Biszkopta ciepłego, pełnego miłości domu i opiekunów, dla których będzie pełnoprawnym członkiem rodziny i będzie im towarzyszył w codziennym życiu. Nie szukamy posiadacza psa lecz kochającej rodziny. Biszkopt ma książeczkę zdrowia, jest wykastrowany. Pies przebywa w Gdańsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji Biszkopt, labrador do adopcji

1 thoughts on “Biszkopt, 5-letni labrador adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *