Labrador do adopcji czeka w schronisku – nieaktualne

labrador Maciek

Wyadoptowany. Przedstawiamy Maćka!

Jest to trzyletni psiak, który bardzo źle zniósł pobyt w schronisku..był cudownym pieskiem..miał nawet już ludzi chętnych do adopcji..potem okazało się, że Maciek to zupełnie inny pies niż był..czy to jego wina?? Oczywiście, że nie!
(p.s. to ten sam pies tylko w boxie zupełnie się nie odnajduje, boi się, cierpi….)
Więc nasz wolontariusz Marek swoim uporem sprawił, że Maciek wyszedł z boxu i już w przyszłą niedzielę wyjdzie na dłuższy spacer ❤
Piesek ten nie lubi jak inne pieski przechodzą koło jego boxu, do ludzi reaguje różnie, natomiast na spacerze jest cudownym tulaśnym psem, nie rzuca się do innych piesków – beżowe CUDO z niego jest.
Potrzebuje pomocy, naszej pomocy by jak najszybciej wyjść ze schroniska ponieważ bardzo źle to znosi i jego zachowanie tam jest zupełnie inne niż w jego naturze!
Więc prosimy o udostępnianie, o pomoc, adopcję, bo tylko tak można mu pomóc!
Jest to młody psiak i postarajmy się razem by nie stracił swoich najlepszych lat za kratami, za którymi prawdopodobnie by całkiem zapomniał, że ludzie się nim zaopiekują i pomogą! Nie pozwolimy na to ❤
Podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w socjalizację piesków i pomoc by miały lepiej, by czuły się lepiej i miały większe szanse na adopcje!

Uzupełnienie:

Dzisiaj już wiemy, że Maciek jest niesamowicie przyjaznym psem do człowieka, tuli się na potęgę i pilnuje się na spacerze ❤ na pewno wiemy, że broni miski ale to nie jest wielki problem. Na pewno nie może iść do domu z małym całkiem dzieckiem, ale każdy inny dom jest niezwykle wyczekiwany ponieważ Maciek ze względu na swoją naturę ogromnie cierpi gdy musi być sam w boxie, sam w schronisku, sam na świecie….
Jest to wesoły i kochany psiak ❤ musi być jedynakiem bo inne pieski nie bardzo toleruje 🙂
Na zdjęciach widać jaki jest smutny w boxie i jak tuli się do dobrej duszy, która chce podarować mu czas i uwagę a na spacerze jest wesołym pieskiem – zupełnie innym niż w boxie! ❤
Do dzieła! Niech Maciek szybko znajdzie wymarzony dom, który poświeci mu czas na pieszczoty, których tak bardzo pragnie ❤❤

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu
ul. Łokietka 7
58-303 Wałbrzych
Zadzwoń 74 842 42 23

Ogłoszenie grzecznościowe.

labrador Maciek labrador Maciek labrador Maciek

3 thoughts on “Labrador do adopcji czeka w schronisku – nieaktualne”

  1. Pies w schronisku tylko bardzo cierpi i staje się zamknięty w sobie. Nie każdy potrafi radzić sobie z samotnością. Dobrze, że są tacy młodzi ludzie, którzy poświęcają swój czas czworonożnym Przyjaciołom. Trzeba Im dziękować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *