Dino – czekał na śmierć (+filmy)

Labrador Dino

Potrzebny dom tymczasowy. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili…

… w oczekiwaniu na transport, owinięty w koce i w folię. Otworzył swoje niewidzące oczy… Totalnie odwodniony, podłączona kroplówka nawadniająca, nawet nie chciała płynąć z początku, trzeba było przepłukiwać wenflon solą fizjologiczną. Skóra stała na sztorc jak wysuszona… Ogrzana kroplówka z witaminami, aminokwasami, zaczęła w końcu powoli płynąc, a z nią życie. Dino się ożywił. Stan bardzo zły, nie wiemy jeszcze co z siusakiem. Dostał też antybiotyk, będziemy obserwować czy nie czarnieje, tzn.  czy nie przemarzł. Wtedy amputacja i cewnikowanie. Niewidomy zupełnie, uszkodzenia w jednym oku spowodowane albo nieleczoną jaskrą albo jakimś urazem, cofnięte widać tylko białko. Olbrzymie odwodnienie też ma odbicie w oczach. Drugie równie niewidzące, trochę tylko ładniejsze…
Enzymy wątrobowe podwyższone, widać głodówkę, kreatynina nie wyszła do powtórki, krew była jak galaretka, totalne odwodnienie. W trakcie kroplówki zaczął przysypiać, oznajmiając to chrapaniem. Kochani, potrzebne fundusze na leczenie i zabezpieczenie. Szukamy domku tymczasowego, w tej chwili ma awaryjny dom, potrzebna dobrej jakości karma – tylko mokra.

Animal Rescue Poland – sekcja Kruszwica ul. Sobieskiego 72b, 00-349 Warszawa
Raiffeisen POLBANK
14 1750 0012 0000 0000 2781 0624
paypal patrol.kruszwica@animalrescue.pl
z dopiskiem Dino

Jesteśmy w kontakcie z wolontariuszami z Kruszwicy. 

Labrador DinoLabrador DinoLabrador Dino Labrador DinoLabrador Dino Labrador Dino Labrador Dino

 

12 thoughts on “Dino – czekał na śmierć (+filmy)”

  1. witam ,
    Jaką karmę należy kupić i na jaki adres wysłać? co jest ewentualnie jeszcze potrzebne?

  2. Witam, gdzie został znaleziony ten pies? W jakim może być wieku? Jest podobny do mojego psa, który zaginął dwa lata temu. Dziś miałby 12 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *