Dino – czekał na śmierć (+filmy)

Labrador Dino

Potrzebny dom tymczasowy. Pomoc nadeszła w ostatniej chwili…

… w oczekiwaniu na transport, owinięty w koce i w folię. Otworzył swoje niewidzące oczy… Totalnie odwodniony, podłączona kroplówka nawadniająca, nawet nie chciała płynąć z początku, trzeba było przepłukiwać wenflon solą fizjologiczną. Skóra stała na sztorc jak wysuszona… Ogrzana kroplówka z witaminami, aminokwasami, zaczęła w końcu powoli płynąc, a z nią życie. Dino się ożywił. Stan bardzo zły, nie wiemy jeszcze co z siusakiem. Dostał też antybiotyk, będziemy obserwować czy nie czarnieje, tzn.  czy nie przemarzł. Wtedy amputacja i cewnikowanie. Niewidomy zupełnie, uszkodzenia w jednym oku spowodowane albo nieleczoną jaskrą albo jakimś urazem, cofnięte widać tylko białko. Olbrzymie odwodnienie też ma odbicie w oczach. Drugie równie niewidzące, trochę tylko ładniejsze…
Enzymy wątrobowe podwyższone, widać głodówkę, kreatynina nie wyszła do powtórki, krew była jak galaretka, totalne odwodnienie. W trakcie kroplówki zaczął przysypiać, oznajmiając to chrapaniem. Kochani, potrzebne fundusze na leczenie i zabezpieczenie. Szukamy domku tymczasowego, w tej chwili ma awaryjny dom, potrzebna dobrej jakości karma – tylko mokra.

Animal Rescue Poland – sekcja Kruszwica ul. Sobieskiego 72b, 00-349 Warszawa
Raiffeisen POLBANK
14 1750 0012 0000 0000 2781 0624
paypal patrol.kruszwica@animalrescue.pl
z dopiskiem Dino

Jesteśmy w kontakcie z wolontariuszami z Kruszwicy. 

Labrador DinoLabrador DinoLabrador Dino Labrador DinoLabrador Dino Labrador Dino Labrador Dino

 

12 thoughts on “Dino – czekał na śmierć (+filmy)”

  1. witam ,
    Jaką karmę należy kupić i na jaki adres wysłać? co jest ewentualnie jeszcze potrzebne?

  2. Witam, gdzie został znaleziony ten pies? W jakim może być wieku? Jest podobny do mojego psa, który zaginął dwa lata temu. Dziś miałby 12 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *