LUSIA – ok. 3 letnia labradorka, słodki cukiereczek z charakterkiem – nieaktualne

Lusia do adopcji

Wyadoptowana.

Lusia – przeurocza, młoda, ok. 3 letnia labradoreczka o delikatnej posturze, szczuplutka, ale dziewczyna z charakterem.
Znaleziona w okolicach Wyszkowa została przygarnięta przez zwierzolubych ludzi i ogłaszana wszędzie jako znaleziona. Nikt się po nią nie zgłosił.

Od kilku dni Lusia, bo takie imię dostała od opiekunki w domu tymczasowym, odpoczywa po trudach tułaczki w okolicach Warszawy. W pierwszym kontakcie z człowiekiem sunia jest trochę nieufna, ale już po krótkim czasie okazuje się przeuroczą, spragnioną głasków labką. W domu jest czujna, potrafi oszczekać obcych, zdecydowanie preferuje kobiety.

Z psami, a w domu tymczasowym jest z dorosłym labradorem i niewielką suczką dogaduje się bardzo dobrze, chociaż próbuje dominować nad mała sunią, ale bez żadnych oznak agresji.
Z kotami dogaduje się gorzej, jedna strona jej charakteru chciałaby zawrzeć przyjaźń, drugiej stronie jakiś chochlik w głowie podpowiada, aby je pogonić. Jeśli trafi na godnego, również charakternego jak ona kota, to ten sobie z nią poradzi.
Sunia bardzo potrzebuje obecności człowieka, szuka kontaktu, głasków, przytulania, będzie z pewnością wielką przyjaciółką człowieka. Jest niezwykle mądra, inteligenta, bardzo szybko się uczy, otwiera się na otaczający ja świat. Dzisiaj zaczęła się bawić piłeczką i okazało się, że uwielbia tą zabawę.

W domu zachowuje czystość, jeździ bardzo spokojnie samochodem.
Jest zdrowa, zaszczepiona odrobaczona, wkrótce będzie wysterylizowana.

Obecnie przebywa w okolicach Warszawy.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Lusia do adopcji Lusia do adopcji Lusia do adopcji Lusia do adopcji

3 thoughts on “LUSIA – ok. 3 letnia labradorka, słodki cukiereczek z charakterkiem – nieaktualne”

  1. Czy Lusia znalazła już dom? Od dawna szukamy psa do którego będziemy pasować 🙂 teraz zamieniliśmy mieszkanie w mieście na dom z kawałkiem ogrodu gdzie po drugiej stronie ulicy znajduje się las, i dlatego to odpowiedni moment na adopcję psiaka… Czekamy na odpowiedź 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *