Lusia, super labradorka, oaza spokoju i miłości do adopcji (film) – nieaktualne

Labradorka Lusia do adopcji

Wyadoptowana. Zasługuje na najlepszą jesień swojego życia.

Wieści z domu tymczasowego:

Lusia jest u mnie zaledwie kilka dni, a już dała się poznać jako sunia niezwykle łagodna. Uwielbia towarzystwo człowieka, ale do bliższego kontaktu musi dojrzeć i zaufać. Nie jest pieskiem konfliktowym, nie szuka zaczepek a wręcz się wycofuje i na boku czeka na zachętę do zabawy, miziania, jedzenia. Zauważyłam też, że z dnia na dzień jest coraz bardziej odważna i weselsza. Początkowo nie reagowała na piłki, miśki, szarpaki jedynie przyglądała się zabawie moich suń. Dziś sama w pyszczku przyniosła mi miśka, położyła na wersalce, była taka dumna i szczęśliwa, już myślałam, że z tej radości tyłek jej odpadnie.

Lusia generalnie jest dobrą obserwatorką i szybko się uczy. Panicznie boi się wszelkiej toalety i zabiegów z nią związanych, kuli się w sobie, ale też cierpliwie je znosi. Lusia została zaszczepiona, odrobaczona, ma chip, wymaga jeszcze leczenia skóry i wysterylizowania, lecz z uwagi na cieczkę ze sterylizacją trzeba poczekać. W domu zachowuje czystość, nie niszczy, czeka spokojnie na mój powrót z pracy.

Poprzednie wpisy:
Lusia, labradorka zapatrzona w człowieka. Cudowna sunia do adopcji
Lusia, dostojna labradorka do adopcji

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 607991873 (Grażyna), 510957071 (Bernadetta), 607 492 249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Lusia do adopcji Labradorka Lusia do adopcji Labradorka Lusia do adopcji Labradorka Lusia do adopcji Labradorka Lusia do adopcjiLabradorka Lusia do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *