Luna, ok. 6-letnia przeurocza labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Rozmerdany ogonek i wesołe oczka do wzięcia ?.

LUNA – jest przeuroczą, bardzo przyjazną labradorką. Zrównoważona emocjonalnie, pogodna, otwarta na świat. Taki typ psiego sangwinika. Lubi zabawy piłeczką, bieganie za nią. W domu przebywa z 3 psami, z kotami bardzo przyjaźnie nastawiona do wszystkich. Jest, jak prawie każdy labrador, wpatrzona w człowieka, wielki z niej przytulas i pieszczoch. Kocha człowieka, szuka jego bliskości, przytulenia się, głasków, miziania, pokazuje, jak ważna jest dla niej więź z nim. Ale ona chce być też ważna dla niego, i to on, człowiek, jest przede wszystkim jej całym światem. Każdy gość w domu jest przez Lunę witany z ogromną atencją, rozmerdany ogonek o mało jej nie odpadnie. Na spacerach początkowo trochę ciągnie na smyczy, ale daje się korygować.

Obecnie mieszka blisko łąk i lasów i doskonale sprawuje się na długiej lince. Uczy się jazdy w samochodzie, nie jeździła w swoim wcześniejszym życiu. Pozostawiona sama w domu na czas nieobecności opiekuna nie niszczy i nie szczeka, zachowuje czystość. Szukamy dla Luny ciepłego domku z miejscem na kanapie. Drugi pies lub psy w domu mile widziane. Szukamy dla Lunki serdecznych opiekunów, którzy dadzą jej poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny. Chcemy, aby była rozpieszczana i kochana. Sunia jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa w okolicach Serocka, woj. mazowieckie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Luna, ok. 6-letnia przeurocza labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *