LUNA,  7-letnia, promieniująca wprost radością labradorka wypatruje z nadzieją nowego domku (+film) – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy dla labradorki aktywnego domu, pełnego miłości.

Luna została interwencyjnie odebrana z łańcucha na który trafiła kiedy w rodzinie z którą mieszkała urodziło się dziecko. Sądzimy, że Luna już chyba zapomniała o tym smutnym epizodzie w swoim życiu bowiem jest niezwykle pogodna, wesoła, przyjazna, taka rozmerdana labradorowa dziewczynka. Cały czas chciałaby przebywać w towarzystwie człowieka od którego  potrzebuje dużo miłości i przytulania. Kocha gości, ze wszystkimi entuzjastycznie się wita. Lubi leciutko podgryzać ręce, aby tylko zwracać na siebie uwagę.

Zna podstawowe komendy, umie też pięknie prosić jak niedźwiadek”. To bardzo inteligentna sunia, chętnie uczy się i lubi współpracować z człowiekiem. Ładnie chodzi na smyczy, czasem w nadmiarze zapachów zapomina się i pociągnie, ale wystarczy skorygować smycz i Lunka pięknie idzie dalej. Do psów jest wprost entuzjastycznie nastawiona, uwielbia się z nimi bawić. W nowym domku mile byłby widziany drugi, młodszy od niej pies, bo starszego mogłaby zmęczyć swym nadmiarem energii i atencji. Stosunek do kotów – nieznany.

Luna zachowuje czystość zostając sama w domu nic nie niszczy i nie awanturuje się. Trzeba jednak zabezpieczyć przed nią kosz na śmieci bo lubi w nim buszować. Ładnie jedzie w samochodzie.

Ze względu na ogrom energii, jaki w niej tkwi, nie polecana jest do domu z małymi dziećmi. Szukamy dla Luny aktywnego domku, świadomego jej wprost szczenięcego ADHD, cierpliwego, chcącego współpracować z psem. Domu, który otoczy to cudną labradoreczkę opieką, miłością i uwagą i zapewni jej odpowiednią dawkę ruchu.

Luna jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana. Przebywa w domu tymczasowym w woj. pomorskim, powiat gdański.

Zapraszamy na film:

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *