LUNA – młodziutka, urocza, delikatna sunia do adopcji – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Województwo podlaskie.

LUNA śliczna biszkoptowa labradorka ma około 2 lat, została znaleziona zmarznięta, bardzo wychudzona w lesie, w woj. podlaskim. Okoliczni mieszkańcy mówili, że błąkała się bidulka ok 3 tygodni. Została przygarnięta przez dobre serducho, zaprowadzona do weterynarza, odrobaczona. Sunia jest niezwykle przyjaznym stworzeniem, bardzo lubi zabawy z piłką, zgadza się z innymi psami, mieszka w DT z sunią, kocha dzieci, ale najbardziej lubi być blisko swojego człowieka. Idealnie chodzi na smyczy, bardzo się pilnuje człowieka Prawie chodzący psi ideał, prawie, bo ….. LUNA nie toleruje kotów. Dlatego szukamy dla Lunki kochającego domku, ale bez miauczących domowników.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji

4 thoughts on “LUNA – młodziutka, urocza, delikatna sunia do adopcji – nieaktualne”

  1. Mam 10 letnią Lunę i 2 letnią Torę. Obydwie wrażliwe. Trzecia. Delikatna byłaby dokompletu. Proszę informację czy adopcja nadal aktualna

  2. Witam. Jesteśmy zainteresowani adopcją proszę informację gdzie przebywa sunia. Jesteśmy z centralnej Polski. Niechcemy narażać jej na stres związany zbyt długa drogą samochodem. Po info wyśle ankietę adopcyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.