LUCKY – PIŁKOHOLICZKA, CO FIGLARNIE MRUGA JEDNYM OKIEM – Wyadoptowana

Labradorka Lucky

Znalazła dom. Taki uroczy czarny czorcik, który, choć w wieku nieco bardziej dojrzałym, jest młody duchem i zawzięty na piłkę. Jakąkolwiek, byle pograć!

Ta przekochana 9 – letnia prawie – labradorka została potrącona przez samochód, a jej właściciele… nawet nie zawieźli Jej do weterynarza! Zabrana do kliniki przez Dobrych Ludzi, przeszła operację drutowania złamanej szczęki i usunięcia oczka.

Dzisiaj po zabiegach prawie nie ma śladu. Lucky figlarnie spogląda na nas jednym brązowym ślepiem, mokrym nosem turla do nas najbliżej leżącą piłeczkę, a merdający jak śmigło ogon wyraźnie daje do zrozumienia „Człowieku! Bądź Człowiekiem i rzuć!”.

Lucky kocha świat, kocha życie i … kocha piłkę. Nad życie. Wcale nie żarcie i nie spacery – Jej miłością jest skaczące, okrągłe „coś”, za czym można poganiać, a od czasu do czasu złapać w zęby i mamlać.

Do dwunożnych dużych i małych Lucky odnosi się bardzo życzliwie, ciepło i serdecznie, choć nie jest nachalna. Potrafi bawić się zabawkami samodzielnie, ale jeśli trafi się jakiś psi, czy ludzki kumpel – Lucky nie odmówi sobie przyjemności zaproszenia Go do zabawy. Dzieci powącha, po psiemu pocałuje, podstawi uszy i czarny tyłeczek do pogłaskania, lecz nie depcze i nie zamęcza.

Na smyczy Lucky chodzi jakby owa smycz stanowiła przedłużenie Jej samej – grzecznie, karnie i z wesoło majtającym się ogonem. W zabawie – duże, psie dziecko. W domu – czyściutka, spokojna i do kochania.

Czego Jej trzeba? Domu! Domu, dla którego pomoc skrzywdzonym zwierzakom stanowi priorytet. Domu, w którym mieszkają miłośnicy piłki. Domu, który kocha labradory, a prawie – labradory jeszcze bardziej. Domu na stałe i Swoich Człowieków na zawsze!

Poprzednie wpisy:
Lucky poetycko
Lucky – kto chce mieć skarb w domu?

Lucky – tylko od nas wszystkich zależy czy będzie szczęściarą – uaktulnienie II
Lucky – tylko od nas wszystkich zależy czy będzie szczęściarą – uaktulnienie
 Lucky – tylko od nas wszystkich zależy czy będzie szczęściarą

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labradorka Lucky Labradorka Lucky

Rzucaj tę piłkę!Labradorka Lucky Labradorka Lucky

I kto to mówi, że jestem stara 🙂 Labradorka Lucky

One thought on “LUCKY – PIŁKOHOLICZKA, CO FIGLARNIE MRUGA JEDNYM OKIEM – Wyadoptowana”

  1. U nas sami miłośnicy piłki chociaż Grandzio woli spacery:) Życzę Lucky cudownego domu bo na to zasługuje 🙂 Trzymaj się slicznotko!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *