Lucky, zależy nam, żeby trafił do ludzi dla których będzie wyjątkowy – nieaktualne

Lucky, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Uroczy 4-latek do adopcji.

LUCKY niecałe 4 lata. Fajny, zrównoważony chłopak z ogromnym potencjałem. Bardzo żywiołowy, ale nie nachalny. Zaproszony do zabawy na pewno nie odmówi.

Napotkane koty, ignoruje. Nie szuka zaczepki i raczej dogaduje się innymi psami. Nie jest psem agresywnym, ale czasem wdaje się w ,,psie pyskówki”. Lucky bez problemu zostaje sam w domu i grzecznie czeka na opiekuna. Pozostawiony sam, nie niszczy. Nie ma problemu z zachowaniem czystości. To wesoły labek, więc z chodzeniem na smyczy, bywa różnie. Trzeba mieć na uwadze, że to młody i energiczny pies, który potrafi pociągnąć. Lucky jest bardzo kontaktowy i nastawiony na pracę z człowiekiem. Potrafi się skupić, co pozwala na szybkie wypracowanie pozytywnych zachowań. Szukamy dla niego najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam, żeby trafił do ludzi dla których będzie wyjątkowy.

LUCKY przebywa w woj. mazowieckim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji Lucky, labrador do adopcji

9 thoughts on “Lucky, zależy nam, żeby trafił do ludzi dla których będzie wyjątkowy – nieaktualne”

  1. Dzień dobry.Jestesmy z mężem i córką zainteresowani adopcją?Mieszkamy z 2 letnim kotem, który z przyjemnością pozna nowego kolegę?Będą na bank razem szaleć w ogrodzie.
    Dorota tel. kontaktowy 500 210 078

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *