LUCEK – ok. 2 letni przystojny, zawsze uśmiechnięty labrador chce się stać członkiem Twojej rodziny

Lucek, labrador do adopcji

To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość.

LUCEK – ok. 2 letni przystojny, żywiołowy i zawsze uśmiechnięty labrador chce znów stać się pełnoprawnym członkiem rodziny

Lucek ma ok. 2 lat, jest prześlicznym, zawsze uśmiechniętym labradorem. Bardzo energiczny i radosny jest wspaniałym przyjacielem całego otaczającego go świata. Uwielbia wszelkie zabawy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, z przyjemnością zawiera psie znajomości. Potrzebuje dużej aktywności. Umie ładnie chodzić na smyczy. W domu zachowuje czystość. Pozostaje w domu w czasie nieobecności opiekunów, nie niszczy, nie awanturuje się. Psiak jest bardzo bystry, szybko się uczy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość.

Lucek to bardzo mądry psiak o łagodnym i przyjaznym usposobieniu, powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał i doceni jego psią przyjaźń i adorowanie człowieka. Labek wydaje się nie tolerować kotów, gania je.

Lucek jest odrobaczony i zaszczepiony. Jeśli chcesz, aby Lucek, taki radosny, pełen uśmiechu labek zawitał w Twoim domu  wypełnij formularz adopcyjny lub zadzwoń do nas.

Pies przebywa we Wrocławiu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Lucek, labrador do adopcji Lucek, labrador do adopcji Lucek, labrador do adopcji

7 thoughts on “LUCEK – ok. 2 letni przystojny, zawsze uśmiechnięty labrador chce się stać członkiem Twojej rodziny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *