List od niewidomego Lorda (Film)

Lord i Sonia.

Kolejne wiadomości od Lorda zwanego też Lolkiem. Lolek ma nową koleżankę Lunę. Bawią się naprawdę super. To bardzo mądry pies, zabrałam go na próbne bieganie po lesie i bardzo szybko zrozumiał, że należy biec po drodze przy Pani to nic mu nie grozi, w lesie wiadomo drzewa to niestety można zaliczyć uderzenie łbem. Z powrotem biegł bardzo ładnie na smyczy. Niestety kondycji to Lolek nie ma, jest za to coraz bardziej samodzielny. Lolek jest najszczęśliwszy jak pozwalamy mu być po prostu labkiem, biegać , taplać się w kałużach, nosić kije i zabawki . Pozdrawiamy .

Poprzednie wpisy:
Niewidomy Lord (Film)
Niewidomy Lord – kolejne zdjęcia i film
Lord – niewidomy labrador wyadoptowany
Lord – wspaniały, młody lecz niewidomy labrador do adopcji (+film)
Lord – młody, niewidomy labrador w pełni cieszy się życiem cd.
Lord – młody, niewidomy labrador w pełni cieszy się życiem (+film)
Lord, niewidomy labrador w domu tymczasowym czeka na adopcję
Lord, niewidomy labrador, który bardzo potrzebuje domku
Labrador szukający ślepej miłości człowieka
Znaleziono labradora w kiepskim stanie

7 thoughts on “List od niewidomego Lorda (Film)”

 1. Wspaniałe życie – we wspaniałym Domu. ❤
  To jest wręcz niewiarygodne, jak świetnie sobie radzi Lord-Lolek.
  Pozdrawiam serdecznie

 2. Fajnie, że biega Pani z Lordem, ale radziłabym po lesie biegać, gdy pies jest na smyczy. W najlepszym razie można zapłacić mandat, ponieważ takie jest prawo. W najgorszym przypadku pies może zostać zastrzelony, a tego z pewnością żaden przyjaciel labka nie chce. Pozdrawiam.

 3. Znam przepisy ale biegam po takim fragmencie lasu, na którym nikt nie poluje a leśniczy zna nas i nasze psy od 15 lat bo mijamy jego dom ?. Nauka biegania na smyczy jeszcze trochę potrwa, liczę na sukces. Zresztą teraz Lolka kondycyjnie stać tylko na krótkie przbieżki .

 4. Biegajcie! 🙂 ja też mam niewiadomego laba i odnalazł się w bieganiu co sprawia mu ogromną frajdę. Jak słyszy że zakładam pas do biegania to już się cieszy, pozdrawiam

  1. My na razie raczej truchtamy. Lolek niestety mie umiał chodzić na smyczy
   a tym bardziej biegać. Uczy się równać do nogi ale zabiega drogę. Najgorzej jest na początku każdego spaceru, on się bardzo ekscytuje, potem się uspokaja i można z nim w miarę spokojnie iść a nawet biec .

 5. Nowe wiadomości od LORDA -LOLKA Ten pies chyba nie przyjął do wiadomości, że nie widzi , jest odważny i bardzo nawet za bardzo samodzielny. Doskonale poznał już okolicę, więc na spacerach trzeba na niego cały czas uważać bo LOLEK próbuje iść własną drogą. Wczoraj odkrył ruchomą sztachetę w ogrodzeniu i sam wyruszył w świat na szczęście zaraz się zorientowaliśmy a on zawołany wrócił tak jak wyszedł po prostu odsunął sztachetę. Dzisiaj próbował to powtórzyć. Chętnie się uczy i to nawet bez przysmaków, wystarczy pochwała. W domu prawdziwy ideał. No i z Sonią tworzą wspaniały duet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.