Lee i Leo – 9 tygodniowe przecudne kruczoczarne szczeniaki do adopcji – nieaktualne

Lee i Leo do adopcji

Wyadoptowane.

Lee cudna labkowa dziewczynka i Leo przepiękny, labowy chłopczyk szukają swojego domku. Te prześliczne szczenięta po matce czarnej labradorce i ojcu, również czarnym tylko nie labradorze, maja 9 tygodni, są zdrowymi psiakami, których wszędzie pełno, lubią zarówno psy jak i kotki.

Maja 9 tygodni, wiec mogą już rozpocząć życie bez psiej matki, za to pod troskliwymi skrzydłami ludzkich opiekunów, którzy otoczą je ciepłem, miłością i dadzą im poczucie bezpieczeństwa.

Lee i Leo są do oddzielnej lub wspólnej adopcji. Pieski są odrobaczone, odkleszczone i zaszczepione. Szukamy dla nich domów, preferowane miejsce adopcji to Warszawa i jej okolice.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Suczka ma niebieską obróżkę a chłopczyk szarą.

Lee i Leo do adopcji Lee i Leo do adopcji Lee i Leo do adopcji Lee i Leo do adopcji Lee i Leo do adopcji

16 thoughts on “Lee i Leo – 9 tygodniowe przecudne kruczoczarne szczeniaki do adopcji – nieaktualne”

  1. Przepiękne. Niech chowają się zdrowo! U nas zeszłego lata przybył kundelek w typie wyżła, 4-miesięczny. Okazało się, że drugi pies to prawie zero zmian w stosunku do jednego, zatem w lipcu dołączyło nas 10-miesięczna rhodesianka. Nie bójcie się mieć dwóch psów.

  2. Dzień dobry 🙂
    Wysłaliśmy formularz zgłoszeniowy. Bylibyśmy przeszczęśliwi gdyby zechcieli Państwo wziąć nasze zgłoszenie pod uwagę.

    Pozdrawiam!

  3. Chętnie przygarne psiego członka rodziny. Mam dwoje dzieci, w tym niepełnosprawna córkę Zu, poszukuję psa rodzinnego, którego będę mogła szkolić na psa terapeutę, córka jest niewidoma. A wiem że labki są cudownymi opiekunami, bardzo proszę o kontakt jeśli psiulki są nadal do adopcji

  4. z checia przyjmiemy jednego pieska ankieta juz u was wypełniona.Czekamy na odpowiedz interesował by nas piesek jezeli jeszcze jest pozdrawikamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *