Lara, 6-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Lara, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Fundacja poMOC dla zwierząt. Szukamy doświadczonego domu, najlepiej z drugim psem.

 • imię: LARA
 • rasa: LABRADOR
 • wiek: 6 MIESIĘCY
 • stosunek do psów: POZYTYWNY
 • stosunek do kotów: PRAWDOPODOBNIE POZYTYWNY
 • stosunek do dzieci: POLECANA DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 15 LAT

Lara trafiła do schroniska w wyniku interwencji. Widać, że nie miała łatwego startu w życiu. Sunia jest łagodna, lecz strachliwa, wymaga pracy i dalszej socjalizacji. Ma dobry kontakt z psami i lubi ich towarzystwo. Szukamy doświadczonego domu, najlepiej z drugim psem. Nie polecamy jej do domu z dziećmi. Idealnie gdyby przyszły dom zabrał Larę na szkolenie, co da jej dobry zastrzyk pewności siebie, poczucie bezpieczeństwa i wzmocni więź z opiekunem.
Zanim zdecydujecie się na adopcję szczeniaka pamiętajcie, że każdy szczeniak wymaga nakładu czasu, cierpliwości i doświadczenia ze strony właściciela aby zostać w przyszłości zrównoważonym, dobrze ułożonym psem. Wbrew pozorom malutki, słodki szczeniaczek również ma swój charakterek, który trzeba odpowiednio oszlifować.

Jesteś zainteresowany adopcją? Napisz do nas! Prześlemy Ci naszą ankietę adopcyjną: pomoc@dla-zwierzat.pl

Obowiązuje wizyta przed adopcją oraz zobowiązanie się do sterylizacji w odpowiednim wieku.

Fundacja poMOC dla zwierząt. Kontakt w sprawie adopcji : 504 725 567

Ogłoszenie grzecznościowe.

Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji

7 thoughts on “Lara, 6-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

 1. Dzień dobry.mieszkamy w swoi. Domu zyrardow mam 5 dzieci 3 dorosłych i bliźniaczki 12 lat.chetnie pokochamy tego malca. Tylko ew skąd odbiór jak z daleka nie damy rady.

 2. Przypomina mi (mąż twierdzi że jest jednak inna) naszą zmarłą Klarę, która przed adopcją, w wieku 3 m-cy, też nazywała się Lara. Te oczęta, rzęsy, nochalek. Była bardzo odważna.

 3. Dzień dobry, jesteśmy starszymi Osobami. Mamy już 1,5 roczna sunie labrador. Czy mogą być razem ?, w jakich okolicach jest Lara?

 4. Witam
  Jaetesmy z wielkopolski
  Mieszka z nami labek 6 lat Ivo oraz kot.
  Mieszkamy w domu z ogrodem emeryci czyli 24 na dobę ze zwierzętami 🤣mieszkają w domu. Myślę że dogadałyby się. W naszym domu zawsze mieszkały zwierzęta otoczone miłością i opieką weterynarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *