Lara, 5-letnia, bardzo grzeczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Lara, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Sunia prawie idealna. Kto ją pokocha?

LARA to bardzo zrównoważona i spokojna sunia. Mimo młodego wieku jest dobrze wychowanym psem. Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Zaproszona do zabawy na pewno nie odmówi ale sama narzucać raczej się nie będzie. Lubi koty (obecnie mieszka z 2 MC). Nie szuka zaczepki i świetnie dogaduje się innymi psami.

Lara grzecznie zostaje w domu i spokojnie czeka na opiekuna. Pozostawiona sama, nie niszczy. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Poprawnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Jak każdy młody pies potrafi porządnie pociągnąć jeżeli coś ją zainteresuje. To zupełnie naturalne i nowy dom powinien zdawać sobie z tego sprawę.

Sunia jest bardzo kontaktowa i nastawiona na pracę z człowiekiem. Potrafi się skupić, co pozwala na szybkie wypracowanie pozytywnych zachowań. Lara ma lekką nadwagę dlatego nowi opiekunowie powinni ostrożnie dawkować ruch i nie zaczynać od zbyt intensywnych spacerów .
Dla Lary szukamy najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niego czas. Chcemy, żeby trafiła do ludzi dla których będzie wyjątkowa i najważniejsza.
Sunia jest wysterylizowana. Mieszka w województwie małopolskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji Lara, labradorka do adopcji

One thought on “Lara, 5-letnia, bardzo grzeczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Dzień dobry. Chcielibyśmy adoptować Larę. Formularz wypełniłam i wysłałam. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *