Lara, psia sierotka do kochania – nieaktualne

labradorka Lara do adopcji

Została na stałe w domu tymczasowym.

LARA – czekoladowa psia sierotka – Nasza nowa podopieczna Lara przyjechała wczoraj do DT w Małopolsce. Została przywitana przez dwoje rezydentów, w tym przez naszego byłego podopiecznego LUI, który wykazuje szczególne zainteresowanie Larą, ale ona nie pozwoli sobie na zbytnie poufałości i delikatnie powarkuje na natręta. Noc spędziła bardzo grzecznie na legowisku, ale już o 6 rano przyszła do opiekunów z zabawką, aby rozpocząć dzień.

Jest to sunia o ogromnym deficycie miłości, która potrzebuje człowieka i jego uwagi jak powietrza. Szukamy dla lary najlepszego domku na świecie, gdzie będzie najważniejsza, kochana, opiekunowie poświęcą jej czas i odpowiednią dawkę ruchu i zabawy. Ona tego nie miała i bardzo tego potrzebuje. Wynagródźmy jej ten stracony czas.

Chcemy serdecznie podziękować Pani Bernadecie i Pani Paulinie za zajęcie się sunią, powiadomienie nas o jej smutnym losie, przygotowanie suni do wyjazdu do DT, za ciepłe słowa i ogromne wsparcie jakie towarzyszyło nam, orgowskim elfom w tej całej interwencji. Panu Maćkowi dziękujemy za błyskawiczną decyzję udzielenia schronienia i przede wszystkim transport suni do miejsca docelowego.

Poprzedni wpis: Lara czekoladowa labradorka szuka domu. Smutna historia jej życia…

Sunia mieszka w województwie małopolskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *