Lara, psia sierotka do kochania – nieaktualne

labradorka Lara do adopcji

Została na stałe w domu tymczasowym.

LARA – czekoladowa psia sierotka – Nasza nowa podopieczna Lara przyjechała wczoraj do DT w Małopolsce. Została przywitana przez dwoje rezydentów, w tym przez naszego byłego podopiecznego LUI, który wykazuje szczególne zainteresowanie Larą, ale ona nie pozwoli sobie na zbytnie poufałości i delikatnie powarkuje na natręta. Noc spędziła bardzo grzecznie na legowisku, ale już o 6 rano przyszła do opiekunów z zabawką, aby rozpocząć dzień.

Jest to sunia o ogromnym deficycie miłości, która potrzebuje człowieka i jego uwagi jak powietrza. Szukamy dla lary najlepszego domku na świecie, gdzie będzie najważniejsza, kochana, opiekunowie poświęcą jej czas i odpowiednią dawkę ruchu i zabawy. Ona tego nie miała i bardzo tego potrzebuje. Wynagródźmy jej ten stracony czas.

Chcemy serdecznie podziękować Pani Bernadecie i Pani Paulinie za zajęcie się sunią, powiadomienie nas o jej smutnym losie, przygotowanie suni do wyjazdu do DT, za ciepłe słowa i ogromne wsparcie jakie towarzyszyło nam, orgowskim elfom w tej całej interwencji. Panu Maćkowi dziękujemy za błyskawiczną decyzję udzielenia schronienia i przede wszystkim transport suni do miejsca docelowego.

Poprzedni wpis: Lara czekoladowa labradorka szuka domu. Smutna historia jej życia…

Sunia mieszka w województwie małopolskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji labradorka Lara do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *