Laki, 14-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Laki, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Szukamy aktywnych ludzi, którzy będą traktowali go jak pełnoprawnego członka rodziny.

LAKI ma 1 rok i 2 miesiące. Wesoły , kontaktowy chłopak o niespożytych pokładach energii. Zna podstawowe komendy. Przy regularnych spacerach, całkiem poprawnie chodzi na smyczy. Jeżeli nie będzie miał zapewnionej odpowiedniej dawki ruchu, na pewno zacznie ciągnąć. To młody, ciekawy świata pies, więc nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że 2 krótkie spacery nie wystarczą. Bardzo lubi aporty, zabawy z piłką, przeciąganie i szukanie smaczków. Uwielbia bliski kontakt z człowiekiem, więc najchętniej śpi na sofie obok swojego opiekuna. Zachowuje czystość i potrafi sygnalizować chęć wyjścia. Zostaje sam w domu przez parę godzin. Chodził na psie place zabaw, więc dogaduje się z innymi zwierzętami. Nie znamy stosunku do kotów.

Nie powinien trafić do rodziny z małymi dziećmi, ponieważ w swojej radości bywa nieostrożny. LAKI jest młodym labkiem, który jeszcze ,,nie wyrósł” z wieku szczenięcego, dlatego chcemy, żeby trafił do domu, który będzie miał dla niego czas. Szukamy aktywnych ludzi, którzy będą traktowali go jak pełnoprawnego członka rodziny. Pozwolą na wylegiwanie w fotelu i przytulą kiedy będzie miał gorszy dzień. LAKI na pewno świetnie odnajdzie się w każdej sytuacji, tylko trzeba mu w tym pomóc. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

LAKI przebywa w woj. pomorskim. Jest zdrowy i wykastrowany.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Laki, labrador do adopcji Laki, labrador do adopcji Laki, labrador do adopcji Laki, labrador do adopcji Laki, labrador do adopcji Laki, labrador do adopcji

3 thoughts on “Laki, 14-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *