Lady, bardzo pojętna uczennica

Lady

Zeusek i Lady.

Lady jest u nas już czwarty dzień ? Z naszym 3 letnim samcem, labradorkiem Zeusem, dogadują się świetnie, zabawom nie ma końca! Sunia to mały wulkan energii, który potrzebuje bardzo dużo ruchu. Zabieramy pieski na długie spacery i po każdym takim spacerze w domu następuje błoga cisza, bo Zeus i Lady są tak zmęczeni, że idą od razu spać. Uwielbiają wspólnie bawić się zabawkami, chociaż głównie to wygląda tak, że co Zeusek weźmie do pyska, to Lady do razu mu zabiera i z tym ucieka i tak w kółko ?.

Powiedziano nam przed adopcją, że Lady miała problem ze szczekaniem w domu. U nas tego na razie nie zauważyliśmy, w domu jest bardzo grzeczna, jak zostaje sama w domu (zostawiliśmy pieski same najdłużej na 40 minut) to również nie szczeka. Specjalnie zostawiliśmy kamerkę, żeby mieć pewność – pieski grzecznie będą leżały ?

Niestety, sunia ma problem z obcymi ludźmi, strasznie szczeka na przychodzących gości, a podczas spacerów nie da się pogłaskać innym, chyba że ze smakołykami. Powoli ją tego oduczamy, ale wiadomo – to wymaga czasu! Myślę, że szybko pójdzie, bo Lady jest bardzo pojętna, umie już 3 różne sztuczki (siad, waruj i zostaw) i poooowoooolutku uczy się równać przy nodze ?. Siódmego września wyruszamy z nią na szkolenie.
Jesteśmy przekonani, że adopcja Lady to był wspaniały pomysł i mamy nadzieję, że uda nam się dać jej kochający domek.

13 sierpnia została ogłoszona na naszej stronie Facebook i już grzeje dupkę w nowym domku.

Lady Lady Lady

One thought on “Lady, bardzo pojętna uczennica”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *