Piękny labrador do adopcji

Piękny labrador do adopcji

Województwo mazowieckie.

Co wiemy o LAB-ie?
To ogólnie przyjacielski pies, nie przejawia negatywnych zachowań do nowo poznawanych osób co odwiedzają psy na spacerach, ale nie znamy na 100 procent jego charakteru w codziennym obcowaniu (pies jest w przytulisku gdzie wychodzi na krótkie spacery).

Nie miał i NIE BĘDZIE miał kontaktu z kilkuletnimi dziećmi i ze względu na to, że nie znamy historii psa i jak pies może zareagować na rozbrykane dzieci – NIE wydany zostanie do domu z małymi dziećmi.

LAB ogólnie umie chodzić na smyczy, ale to dość dobrze zbudowany pies, a że zdarza mu się pociągnąć na smyczy jak coś go zainteresuje , wiec też trzeba mieć siłę w rękach aby go utrzymać (możliwe że wcześniej nie był uczony grzecznego chodzenia na smyczy).

Dobrze reaguje i próbuje się słuchać jak ma mówione, że NIE WOLNO itp .

Jeżeli chodzi o kontakt z innymi psami – to z sukami powinien się dogadać, jeżeli chodzi o samce – to z tym rożnie – nie ma reguły (i nie mamy jak go dokładnie sprawdzić obecnie na inne samce).

Obecnie niestety musi mieszkać w kojcu, co bardzo źle znosi, szczeka , chce się wydostać, to pies który nie zostanie wydany do budy na podwórko, on musi mieszkać z ludźmi .

LAB określony jest orientacyjnie – po zębach i zachowaniu – na około 3 lat (orientacyjnie – nikt nie wie dokładnie ile ma lat).

Wazy 35 kg , jest już WYKASTROWANY, odrobaczony, zaszczepiony .

LAB przebywa w Szydłowcu k. Radomia, ale szuka domu nie tylko w tej okolicy,  ale i w innych miastach, którzy chcą mieć takiego fajnego przyjaciela i po niego przyjadą.

Więcej informacji o LABIE i adopcji – kontakt :
Kamila 604 322 515 (jak nie odbieram proszę o sms)/

Adopcja / opieka nad psem – wcześniejszy kontakt , przeprowadzana wizyta przedadopcyjna przez wolontariusza, podpisanie umowy.

Poprzedni wpis:
Znaleziono labradora w kiepskim stanie

Ogłoszenie grzecznościowe.

Piękny labrador do adopcjiPiękny labrador do adopcji

One thought on “Piękny labrador do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.