Szukamy sprawcy brutalnego pobicia labradora. AKTUALIZACJA (+film)

Pobity labrador

(Ogłoszenie grzecznościowe).

Aktualizacja – stan zdrowia – wieści z kliniki:

Dziękujemy, że tak wielu z Państwa śledzi losy psa porzuconego pod Spytkowem. Dziś po południu najbardziej krytyczne parametry życiowe zaczęły się normalizować i powoli wyprowadzaliśmy pacjenta ze śpiączki. Na filmie jest jeszcze trochę zakręcony, ale jak widać szybki powrót apetytu świadczy o jego woli walki o życie.
Rokowania póki co pozostają ostrożne, nasze wysiłki kierujemy teraz na wyrównanie i utrzymanie odpowiedniego poziomu elektrolitów i nawodnienia oraz zabezpieczenie cewki moczowej przed wtórną niedrożnością. Piesek wraz z moczem traci ciągle pewną ilość krwi, na ten moment nie ma jeszcze na szczęście zagrożenia poważną anemią z tego powodu.


Jeśli ktoś z Państwa kojarzy, że w ostatnim czasie w Państwa okolicy „zabrakło” nagle czekoladowego labradora, to prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zgorzelcu lub Dolnośląskim Inspektoratem Ochrony Zwierząt ? 534-776-981 lub mailowo ? sekretariat@dolnoslaski-ioz.pl. Okoliczności odnalezienia psa i charakter obrażeń sugerują, że z cierpieniem zwierzęcia i jego obecnym ciężkim stanem wiele wspólnego może mieć jego właściciel. Prosimy o udostępnianie i trzymanie kciuki za powodzenie intensywnej niestety terapii

Poprzednie wpisy:
Szukamy sprawcy brutalnego pobicia labradora. AKTUALIZACJA STAN ZDROWIA
Na usta cisną się same najgorsze słowa… Szukamy sprawcy brutalnego pobicia labradora. Nagroda!

Ogłoszenie grzecznościowe.

9 thoughts on “Szukamy sprawcy brutalnego pobicia labradora. AKTUALIZACJA (+film)”

  1. Trzymaj się piesku.Jak dobrze, że są tacy ludzie jak Państwo… Duży szacunek dla Państwa. Mam nadzieję, że odnajdzie się ten człowiek i zostanie ukarany…

  2. Przez caly ttn czas,kiedy uczestnicze w tych grupach, odkad mam adoptowana kundelkę wyratowaną przed Wojtyszkami,za którą nie widziny swiata..,kiedy czytam o tych potworach ..marzy mi sie reinkarnacja. Każda taka gnida , powinna po śmierci stac sie bezdomnym , niechcianym psem,być katowana, wieszana, obdzierana ze skóry, przywiązywana do drzewa , rozjeżdżana samochodem.. Tak być POWINNO!! Ale nie będzie .. kary też (smiech!)nie pomogą..gdybym dorwała takiego drania , połamałabym mu kości, a nigdy w życiu nie podniosłam na nikogo ręki…Ludzie DZICZEJĄ i będzie gorzej.. Zatracają człowieczeństwo. MIŁOSIERNI CHRZEŚCIJANIE… , czy wiecie choc, co to słowo znaczy..???

  3. Witam wszystkich poruszonych tym wydarzeniem i chciałabym powiedzieć, że dla takich osobników powinny być kary cielesne, chłosta publiczna i upowszechnienie danych i pozbawienie praw obywatelskich. Również za znęcanie się nad dziećmi. Jedne i drugie nie mają się jak bronić. Okrutne postępowanie – taka sama odpowiedź.
    …trochę mi ulżylo
    Pozdrawiam wszystkich.

  4. Jeszcze mam prośbę dajcie znać jak będzie coś wiadomo w kwestii znalezienia tego drania co to psu tak zrobił. Informujcie proszę! A przy okazji była jakiś czas temu sprawa suczki ciężarnej z zaklejonym taśmą pyskiem i zrzuconej z mostu. Policja działała. Wiecie coś?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *