Kris szuka doświadczonego domu

Kris do adopcji

Psiak przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Kto go pokocha?❤️

Kris jest sporej wielkości psiakiem, waży niecałe 30 kg. Jest psem bardzo zainteresowanym środowiskiem, dużo wącha i bacznie obserwuje co się dzieje wokół niego. Na szczęście jest ogromnym łasuchem, więc w zamian za jedzenie bardzo ładnie uczy się zwracać uwagę na opiekuna. Dobrze pracuje i uczy się nowych rzeczy, kiedy ma jasno określone zasady. To pies, którego trzeba zmęczyć, ponieważ dość łatwo się nakręca i z podniecenia może dużo szczekać. Może się zdarzyć, że będzie bronił jedzenia lub innych rzeczy, dlatego wymagamy konsultacji z behawiorystą. Chętnie daje się głaskać, bardzo lubi towarzystwo ludzi. Akceptuje psy, które na spokojnie pozna. Obce obszczekuje.

Dla Krisa szukamy osób doświadczonych w pracy z psami, najlepiej mieszkających w domu z ogrodem, żeby psiak miał miejsce, w którym swobodnie będzie mógł się wyszaleć. Szukamy dla Krisa domu bez młodszych dzieci.

Kris ma niedoczynność tarczycy, musi do końca życia przyjmować leki. Wymaga karmienia 3 razy dziennie z powodu problemów z układem pokarmowym.

Kris ma około 4-5 lat, jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna. Psiak przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.

Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Kris do adopcji Kris do adopcji Kris do adopcji Kris do adopcji Kris do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *