Kris szuka doświadczonego domu

Kris do adopcji

Psiak przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Kto go pokocha?❤️

Kris jest sporej wielkości psiakiem, waży niecałe 30 kg. Jest psem bardzo zainteresowanym środowiskiem, dużo wącha i bacznie obserwuje co się dzieje wokół niego. Na szczęście jest ogromnym łasuchem, więc w zamian za jedzenie bardzo ładnie uczy się zwracać uwagę na opiekuna. Dobrze pracuje i uczy się nowych rzeczy, kiedy ma jasno określone zasady. To pies, którego trzeba zmęczyć, ponieważ dość łatwo się nakręca i z podniecenia może dużo szczekać. Może się zdarzyć, że będzie bronił jedzenia lub innych rzeczy, dlatego wymagamy konsultacji z behawiorystą. Chętnie daje się głaskać, bardzo lubi towarzystwo ludzi. Akceptuje psy, które na spokojnie pozna. Obce obszczekuje.

Dla Krisa szukamy osób doświadczonych w pracy z psami, najlepiej mieszkających w domu z ogrodem, żeby psiak miał miejsce, w którym swobodnie będzie mógł się wyszaleć. Szukamy dla Krisa domu bez młodszych dzieci.

Kris ma niedoczynność tarczycy, musi do końca życia przyjmować leki. Wymaga karmienia 3 razy dziennie z powodu problemów z układem pokarmowym.

Kris ma około 4-5 lat, jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna. Psiak przebywa na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie.

Kontakt w sprawie adopcji:
Angelika 608 084 668
Ania 662 237 281

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Kris do adopcji Kris do adopcji Kris do adopcji Kris do adopcji Kris do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *