Kluska to uśmiechająca się, urocza sunia, która potrzebuje domu i rodziny na co dzień

Kluska, labradorka do adopcji

Schronisko dla bezdomnych zwierząt PSIE POLE.

Czarna wesoła labradorka

Kluska to przemiła, wesoła, pogodna suczka o bardzo łagodnym usposobieniu. Sunia jest wielkości labradora, ale nie jest prawdopodobnie rasowa choć bardzo mocno przypomina tę rasę zarówno z wyglądu jak i z usposobienia. Jest dość okrąglutka ? i stąd jej pieszczotliwe imię – Kluska. Kluseczka jest na diecie, powinna stracić kilka kilogramów. Kluska ma obecnie około 6 lat, waży 35 kg, powinna około 30 kg. Wróci wkrótce do formy, ale ważne jest by jej nie przekarmiać i zapewnić odpowiednią dawkę ruchu.

Obecnie Kluska BARDZO chętnie chodzi na spacery, uwielbia spędzać czas w towarzystwie człowieka. Na spacerze bawi się smyczą, jest niezwykle chętna do zabawy. To wspaniała, prze-fajna, radosna sunia. Z pewnością będzie niesłychanie szczęśliwa mogąc podróżować i spędzać czas u boku swoich domowników.

Kluska dogaduje się z innymi psami, może zamieszkać z innym czworonogiem, ale najlepiej by był to psiak większych rozmiarów… Będą się na pewno razem bawić, ale Kluska i tak będzie się domagać pieszczot od opiekuna.

To duża, uśmiechająca się, urocza sunia, która potrzebuje domu i rodziny na co dzień.

Bardzo prosimy o dom dla Kluski.

Profilaktyka:

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Sunia została przywieziona dnia 23.02.2019 r. z miejscowości Konary, gmina Mogilany.

Szukamy właściciela lub nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Ogłoszenie grzecznościowe.

Kluska, labradorka do adopcji Kluska, labradorka do adopcji Kluska, labradorka do adopcji Kluska, labradorka do adopcji Kluska, labradorka do adopcji Kluska, labradorka do adopcji Kluska, labradorka do adopcji Kluska, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *