Kleo, 4-letnia śliczna labradorka o przepięknych orzechowych oczkach szuka swojego pierwszego prawdziwego domu – nieaktualne

Kleo, labradorka do adopcji

Opiekun zrezygnował z wyadoptowania. Kto pokocha tę ślicznotkę?❤️

Kleo to młodziutka, prześliczna kruczoczarna labradorka, która niestety nie doświadczyła w życiu ciepła domowego ogniska, nie była traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Od szczeniaka mieszkała w kojcu i budzie. Kleo nie znała spacerów, zabaw, nie miała żadnych zabawek. W wieku 2 lat zmieniła opiekuna, ale również trafiła do kojca i do budy. Kilka razy rodziła młode i może nadal wiodła by takie życie, gdyby nie dobre bardzo zwierzolubne serducha pani Karoliny i jej męża, którzy postanowili pomóc suni i zabrali ja do siebie. Niestety rezydent nie został zaakceptowany przez Kleo i dlatego szukamy dla niej nowego domku, domku, jakiego Kleo nigdy jeszcze nie miała, domku na zawsze.

Kleo dała się poznać jako niezwykle energiczna, żywiołowa labradorka, bardzo dużo w niej wręcz szczenięcej radości, jakby chciała nadrobić stracone w kojcu i budzie lata. Nie umie chodzić na smyczy, nie zna żadnych komend, nie zna ciepła rodzinnego domu. Ale bardzo jest tego stęskniona. W stosunku do ludzi niezwykle przyjazna, spragniona głasków i miziania, domaga się uwagi i pieszczot. Uwielbia biegać, pływać, woda to jej żywioł. Nie zna zabawek, ale zaczyna już uczyć się bawić nimi razem z człowiekiem. Szybko się uczy i dostosowuje do nowego otoczenia. Reaguje na swoje imię. Broni zasobów, ale pracujemy nad tym. Na razie nie akceptuje samców, z suniami lepiej, ale też nie z każdą chce zawrzeć znajomość, koty może pogonić. Nie przejawia zachowań lękowych, mimo tego co przeszła wydaje się być pewna siebie, jest silna, zarówno fizycznie jak i psychicznie. Wymaga jednak sporo pracy, nauki psiego savoir vivre, chodzenia na smyczy, regularności spacerów. Ale jesteśmy przekonani, ze przy boku kochającego opiekuna, szybko doszlifuje wszelkie braki wychowania i stanie się wspaniałą towarzyszką rodziny.

Kleo przebywa obecnie w woj. lubelskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Kleo, labradorka do adopcji Kleo, labradorka do adopcji Kleo, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *