KIMBRA – ok. 1,5 letnia onyxowa, piękna labradorka o zniewalającym uśmiechu chciałaby bardzo skraść czyjeś serce – może akurat Tobie? – nieaktualne

Kimbra, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Kimbra przebywa obecnie w woj. dolnośląskim.

Kimbra jest młodziutką, radosną, skorą do ciągłych zabaw labradorką. Nie wiemy, gdzie ktoś miał serce, czy je w ogóle miał, że porzucił tą sunię przy ruchliwej drodze. Kimbra została znaleziona leżąca w rowie. Na szczęście nie była ranna, tylko czekała na powrót tego, kto ja porzucił. Ale dobrzy ludzie zaopiekowali się psem i zabrali do siebie do domu.

Kimbra jest bardzo kontaktowym, wpatrzonym w człowieka psem, łasa na głaski, miziania przytulanki, taki typowy labrador. Zwinna, o pięknej sylwetce i hebanowej sierści.
Sunia jest w trakcie nauki chodzenia na smyczy, ale pojętna i wytrwała w nauce z niej labka. Zostaje w domu bez oznak lęku separacyjnego.

Stosunek do innych psów chyba bardzo pozytywny, ogromnie jest spragniona kontaktu z nimi i wręcz ciągnie opiekuna w kierunku każdego pojawiającego się na drodze jej spaceru psa. Koty na zewnątrz gania, nie wiemy jak zachowałaby się w stosunku do nich w domu.

Jeśli ktoś pragnie zyskać wspaniałego psiego przyjaciela, wpatrzonego w przyszłego opiekuna, wiernego i ufnego, to warto odmienić jej świat i zaoferować Kimbrze miejsce w swoim sercu i na swojej kanapie.

Kimbra przebywa obecnie w woj. dolnośląskim.

Oprac. B. Wojtasik

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Kimbra, labradorka do adopcji Kimbra, labradorka do adopcji Kimbra, labradorka do adopcji Kimbra, labradorka do adopcji

17 thoughts on “KIMBRA – ok. 1,5 letnia onyxowa, piękna labradorka o zniewalającym uśmiechu chciałaby bardzo skraść czyjeś serce – może akurat Tobie? – nieaktualne”

  1. Witam. Jeżeli jest na Dolnym Śląsku. to bardzo blisko. Byłabym bardzo szczęśliwa mając druga czarnulkę. Pozdrawiam.?

  2. nazwać kogoś sukin synem to komplement – syn suki by nie porzucił w rowie, nie przywiązał do drzewa ani nie skatował dla zabawy. czasem mi wstyd zwłaszcza jak słyszę o wyczynach moich dwunożnych braci. trzymaj sie maleńka

  3. Dobry wieczór. Chętnie przygarne psiaka jeśli jeszcze jest taka możliwość do Wrocławia

    Pozdrawiam Natalia

  4. Czy ta ślicznotka jest jeszcze aktualna?widzę że ma grono fanów.Chetnie bym się nią zajęła,spacerek i przytulaski to jest to co kobity lubią najbardziej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *