Kika, kochana, grzeczna sunia do adopcji

Kika do adopcji

Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim.

Kremowa labcia mix. Miła, kochana, grzeczna sunia w typie labradora w wieku 5-7 lat. Sunia na pewno miała niedawno szczeniaki, do nas trafiła bez maluchów. Sunia waży około 22 kg, to jej właściwa masa ciała, Kikusia jest nieco mniejsza od labradorów. Kika jest super miła, kochana, grzeczniutka. Nie mamy z nią żadnych problemów. Psineczka bez problemu dogaduje się z innymi pieskami, jest wesolutka, urocza, kochaniutka. Bardzo prosimy o dobry i troskliwy dom dla naszej kochaniutkiej mini labradorki.

Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i została wysterylizowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 9:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Kika została przywieziona dnia 21.12.2021 r. z gminy Słomniki, m. Wężerów..

Szukamy nowego domu. Telefon kontaktowy: Iwona – 793993779

Źródło: schroniskopsiepole.pl

Kika do adopcji Kika do adopcji Kika do adopcji Kika do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *