Kenia bardzo prosi o dom

Kenia do adopcji

Sunia sporo w życiu przeszła…

Kenia to suczka w typie labradora, która od grudnia 2017 roku zamieszkuje schronisko w Mysłowicach.

Trafiła do nas z ulicy, została znaleziona wraz ze swoim szczeniakiem. Jej maluszkowi szybko udało się znaleźć nowy dom, a ona pozostała za kratami schroniskowego boksu.

Kenia jest dużym psem w średnim wieku. Przypuszczamy, że dużo złego przeszła w swoim życiu.
Ma stare, zrośnięte już złamanie tylnej łapy, ale w zupełności jej to nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, porusza się bez problemu.
Jest bardzo mądrym psem. Zna podstawowe komendy jak „siad” i „łapa”.

Choć jest dużych rozmiarów spacer z nią to sama przyjemność. Nie ciągnie na smyczy, potrafi chodzić przy nodze. Jest bardzo przyjacielska, próbuję zwrócić uwagę każdego przechodnia.
Jest wesoła i pełna energii.

Do innych psów jest nastawiona pozytywnie, sama zachęca do zabawy.
Nie wiemy jaki ma stosunek do kotów.

Niestety gdy wracamy ze spaceru, sunia bardzo nie chce wracać do boksu. Zapiera się jak może by chociaż jeszcze przez chwilę pobyć z wolontariuszem.
Dlatego mamy nadzieję, że szybko znajdzie nowego opiekuna, który wynagrodzi jej dotychczasowe przykrości, które spotkały ją ze strony człowieka.

Zapraszamy na spacery zapoznawcze w towarzystwie wolontariusza (w naszym schronisku nie ma adopcji „z marszu”, lecz dopiero po kilku spacerach zapoznawczych zapada decyzja o adopcji). Podpisując umowę adopcyjną potencjalny opiekun wyraża zgodę na wizytę poadopcyjną.

Kontakt w sprawie Kenii z wolontariuszką: 509 103 462

Po adopcji potencjalny opiekun musi liczyć się z tym, że pies nie może z dnia na dzień zostać sam w mieszkaniu na 8h. Zawsze prosimy potencjalnego opiekuna, aby po adopcji zorganizował sobie kilka dni wolnego i spędził czas z psem, aby ten miał możliwość zaufania człowiekowi i przyzwyczajenia się do nowego otoczenia.

Kenia aktualnie przebywa w:
Toz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Mysłowicach (woj. śląskie),
ul. Sosnowiecka 16
tel. 32 316 08 85

 

Ogłoszenie grzecznościowe.

Kenia do adopcji Kenia do adopcji Kenia do adopcji Kenia do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *