Julek, około 2-letni niezwykle przystojny labrador szuka super rodziny – nieaktualne

Julek, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Mieszka w domu tymczasowym w Gdyni. Kto go pokocha?

Julek to zrównoważony i pogodny pies, dla którego szukamy kochającego domu. Domu z ludźmi, dla których jest naturalne, że pies będzie im towarzyszyć w codziennym życiu, będzie spędzać z nimi czas i czasem rano wskoczy do łóżka na poranne przytulasy. Julek jest wspaniałym towarzyszem spacerów, ładnie chodzi na smyczy, potrafi się zachować nawet w restauracji lub kawiarni. Bardzo lubi piszczące zabawki.

Nie ma w nim agresji, złości, to taki przytulaśny misiu, który potrzebuje spacerów i kontaktu z innymi psami. W stosunku do innych czworonogów ciekawski, chcący się bawić, nie przejawiający dominacji. Bardzo ładnie zachowuje się na psim placu zabaw bawiąc się z innymi psami. Bez problemu jeździ w samochodzie przypięty pasami, (nie piszczy, nie jest pobudzony).

W swoim wcześniejszym życiu musiał mieć trochę złych doświadczeń z człowiekiem bo boi się np. podniesionej ręki z patykiem. Nie wiemy jak zachowuje się zostawiony sam w domu. Nie znamy jego stosunku do kotów.

Julek jest zdrowy, jest zaszczepiony, zachipowany. Przebywa w domu tymczasowym w Gdyni.

Osoby zainteresowane adopcją tego przemiłego psa prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Julek, labrador do adopcji Julek, labrador do adopcji Julek, labrador do adopcji Julek, labrador do adopcji Julek, labrador do adopcji Julek, labrador do adopcji Julek, labrador do adopcji Julek, labrador do adopcji

7 thoughts on “Julek, około 2-letni niezwykle przystojny labrador szuka super rodziny – nieaktualne”

  1. Witam jestem z bydgoszczy mamy prawie 14letniego labradora z ktorym prawdopodobnie nie dlugo sie rozstaniemy chociaz lekarze robia co moga by zyl jak najdluzej. Juz nie slyszy ale jest bardzo przyjazny. Bylibysmy zainteresowani adopcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *