Pilnie szukamy domu, choćby tymczasowego dla labradorki Gali

Gala, Labradorka do adopcji

Przytulisko dla psów w Smogorzewie.

Gala została wyrzucona jak śmieć, po tym jak wcześniej była eksploatowana w pseudohodowli. Pierwsze dni w przytulisku były ciężkie, bała się wszystkiego, spojrzenia, dotyku, siedziała skulona za budą, smutna i zrezygnowana. Jednak kilka dni wystarczyło, żeby otworzyła się na człowieka i zaufała. Gala to psi ideał, łagodna, spokojna, lgnie do człowieka, macha ogonkiem i rozdaje buziaki. Szybko załapała chodzenie na smyczy, cieszy się na spacery i ładnie załatwia swoje potrzeby na zewnątrz. W stosunku do innych zwierząt nie wykazuje żadnej agresji. Szukamy dla Gali domu, którego nigdy nie miała.

Gala wymaga usunięcia guzów z listwy mlecznej oraz zabiegu sterylizacji. Pokryjemy koszty zabiegu i opieki weterynaryjnej.
Kontakt telefoniczny 693448188

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Gala, Labradorka do adopcji Gala, Labradorka do adopcji

10 thoughts on “Pilnie szukamy domu, choćby tymczasowego dla labradorki Gali”

    1. proszę kontaktować sie pod podanym w poście nr tel. : Kontakt telefoniczny 693448188
      Sunia ogłaszana jest na naszej stronie grzecznościowo

    2. pies nie potrzebuje ogrodu i duzej przestrzeni, tylko czlowieka, uwagi, czasu, spacerow. Te psy chocby mialy do dyspozycji 200m2 beda lezaly kolo czlowieka

  1. Mam już jedną z taką historią-Jużak -to i następną wezmę, własny dom i Leon szkot do rany przyłóż do towarzystwa, zapraszam na wizję lokalną ?

  2. Mam już jedną z taką historią-Balbina Jużak -to i następną wezmę, własny dom i Leon szkot do rany przyłóż do towarzystwa, zapraszam na wizję lokalną ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *