Jila, 8-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Jila, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Uwielbia człowieka, potrzebuje czułości, przytulania, ciepłych gestów i bliskości. Kto ją pokocha.❤️

Sunia jest bardzo zrównoważona i spokojna. Taki chodzący ideał. DOMATORKA – tak, tak ?. Jila uwielbia siedzieć w domu i być blisko swojego człowieka. Oczywiście lubi aktywność i chętnie chodzi na spacery ALE jeżeli ma wybrać między zabawą a domem i ludźmi – ZAWSZE wybierze to drugie. Po prostu człowiek jest dla niej NAJWAŻNIEJSZY ?. Jila jest świetnym kompanem do leśnych spacerów, kocha pływać, woda to jej żywioł. Jest dobrze wychowana, pozytywnie nastawiona do świata i bardzo grzeczna. Nie przejawia agresji i nie ma problemów w kontaktach z innymi zwierzętami. Zaproszona do zabawy na pewno nie odmówi ale sama narzucać się nie będzie. Goni koty. Z psami świetnie się dogaduje.

Jila grzecznie zostaje w domu i spokojnie czeka na opiekuna. Pozostawiona sama, nie niszczy. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia ?. Ładnie chodzi na smyczy. Jak każdy labek potrafi pociągnąć jeżeli coś ją zainteresuje, ale to są bardzo sporadyczne sytuacje. Sunia jest wyjątkowo kontaktowa. Jest uczuciowa i chce być po prostu kochana. Potrafi się skupić, co pozwala na szybkie wypracowanie pozytywnych zachowań.

Szukamy dla niej najlepszego na świecie domu, gdzie będzie traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Zależy nam na fajnej i troskliwej rodzinie, która będzie miała dla niej czas. Chcemy, żeby trafiła do ludzi dla których będzie najważniejsza.
Sunia obecnie przebywa w województwie opolskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Jila, labradorka do adopcji Jila, labradorka do adopcji Jila, labradorka do adopcji Jila, labradorka do adopcji Jila, labradorka do adopcji Jila, labradorka do adopcji Jila, labradorka do adopcji Jila, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Jila, 8-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *