Jaga w nowym domku

Labradorka Jaga

Lepszego domku nie mogła sobie wymarzyć.

JAGA – Jaga idealnie wpasowała się w Naszą rodzine. Obecnie skończyliśmy antybiotyki bo skóra na grzbiecie ładnie się wygoiła -miała zapalenie po pchłach. Uszy jeszcze czyszczone i kropione ale na kontroli pani doktor powiedziała, że w 70 procentach wyleczone. Oczy nadal średnie. Kończymy antybiotyk później steryd – jak nie będzie efektów czeka nas wizyta u okulisty w Toruniu. Ogólnie to „złote dziecko”’. Dogaduje się z każdym zwierzakiem, a ludzi uwielbia. Kocha pieszczoty i oczywiście jedzenie pod każdą postacią. Niestety musimy pilnować jej wagi – od 20.12 schudła 2 kg. Już ładnie je z miski, choć wymagało to nauki. Pięknie czeka na nas w domu jak idziemy do pracy. Nic nie niszczy i brudzi. Od Luckiego nauczyła się wypoczywać w łóżku (gdzie pierwszy tydzień spała tylko na podłodze). Przesłodka dziewczyna.

Uwielbia samochód, tylko się otworzy już się pakuje. Wszędzie ją zabieramy….wigilie spędziliśmy u rodziny. Wszyscy zachwyceni Jagą. W sypialni śpimy wszyscy razem: w piątkę. My z mężem (Michał) plus Lucky, Jaga i Fiona (jedna z kotek) – druga to outsider i śpi w sypialni na górze.

Rezydent Lucky jest jeszcze troszkę zazdrosny, ale chyba dotarło do niego, że Jaga jest z nami na stałe i nic jej nie robi. Dzisiaj przed wyjściem do pracy ustąpił jej swoje miejsce na kanapie.

Mamy szczęście, ze JAGA jest z nami.

Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga

9 thoughts on “Jaga w nowym domku”

 1. cudownie, jak czytam takie wiadomości to aż łezka ze szczęścia się kreci.Wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki.

   1. Wiem ze zawracam glowe ale tez mam staruszka ktoremu przydaloby sie dobre legowisko, a wszystkie sa albo za duze albo za male i przede wszystkie strasznie cienkie….

    1. Taka odpowiedz dostaliśmy na Państwa zapytanie od właścicieli Jagi :

     Witam.Posłania dla psów kupiliśmy ze strony zooplus-są w formie kanapy lub sofy.Są b.fajne ponieważ posiadają leczniczy materac memory…zapamiętuje kształt ciała psa.Nie jest to mały wydatek ale psy je uwielbiają.Idealne dla starszych psów lub z dolegliwościami ortopedycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *