Jaga w nowym domku

Labradorka Jaga

Lepszego domku nie mogła sobie wymarzyć.

JAGA – Jaga idealnie wpasowała się w Naszą rodzine. Obecnie skończyliśmy antybiotyki bo skóra na grzbiecie ładnie się wygoiła -miała zapalenie po pchłach. Uszy jeszcze czyszczone i kropione ale na kontroli pani doktor powiedziała, że w 70 procentach wyleczone. Oczy nadal średnie. Kończymy antybiotyk później steryd – jak nie będzie efektów czeka nas wizyta u okulisty w Toruniu. Ogólnie to „złote dziecko”‚. Dogaduje się z każdym zwierzakiem, a ludzi uwielbia. Kocha pieszczoty i oczywiście jedzenie pod każdą postacią. Niestety musimy pilnować jej wagi – od 20.12 schudła 2 kg. Już ładnie je z miski, choć wymagało to nauki. Pięknie czeka na nas w domu jak idziemy do pracy. Nic nie niszczy i brudzi. Od Luckiego nauczyła się wypoczywać w łóżku (gdzie pierwszy tydzień spała tylko na podłodze). Przesłodka dziewczyna.

Uwielbia samochód, tylko się otworzy już się pakuje. Wszędzie ją zabieramy….wigilie spędziliśmy u rodziny. Wszyscy zachwyceni Jagą. W sypialni śpimy wszyscy razem: w piątkę. My z mężem (Michał) plus Lucky, Jaga i Fiona (jedna z kotek) – druga to outsider i śpi w sypialni na górze.

Rezydent Lucky jest jeszcze troszkę zazdrosny, ale chyba dotarło do niego, że Jaga jest z nami na stałe i nic jej nie robi. Dzisiaj przed wyjściem do pracy ustąpił jej swoje miejsce na kanapie.

Mamy szczęście, ze JAGA jest z nami.

Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga Labradorka Jaga

9 thoughts on “Jaga w nowym domku”

   1. Wiem ze zawracam glowe ale tez mam staruszka ktoremu przydaloby sie dobre legowisko, a wszystkie sa albo za duze albo za male i przede wszystkie strasznie cienkie….

    1. Taka odpowiedz dostaliśmy na Państwa zapytanie od właścicieli Jagi :

     Witam.Posłania dla psów kupiliśmy ze strony zooplus-są w formie kanapy lub sofy.Są b.fajne ponieważ posiadają leczniczy materac memory…zapamiętuje kształt ciała psa.Nie jest to mały wydatek ale psy je uwielbiają.Idealne dla starszych psów lub z dolegliwościami ortopedycznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *