Irma, labradorka z wiecznie merdającym ogonkiem – nieaktualne

Labradorka Irma

Wyadoptowana. Wulkan energii do adopcji.

 

Nasza nowa piękna podopieczna Irma. Sunia ma 2 lata, właśnie poznaje co to dom i odreagowuje dotychczasowe kojcowe życie. Widać, że pewnie nie raz rodziła.

Sunia już utrzymuje czystość. Zaczyna reagować na swoje imię. Ciągle biega za Aresem – rezydentem, nie odstępuje go na dworze na krok. W domu nie niszczy, zostaje sama. Lubi kontakt z człowiekiem, lubi pieszczoty.

Kontakt w sprawie adopcji:
607492249 (Martyna), 608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

Labradorka Irma Labradorka Irma

10 thoughts on “Irma, labradorka z wiecznie merdającym ogonkiem – nieaktualne”

 1. około 10 dni temu widziałam ogłoszenie o poszukiwanej czekoladowej labradorce ( na fb ). Było to gdzieś w centralnej Polsce ( łódzkie lub mazowieckie ). Niestety nie odnalazłam tego ogłoszenia.

 2. WItam,
  mam małe 4 miesięczne dziecko. Szukam labradorki która by mogła się wspólnie z Małą wychowywać. Mam domek z ogrodem pod lasem więc by miała gdzie latać. Czy Sunia będzie bezpiecznym psiakeim dla Małej? Jestem od Macieja Łagodzińskiego.

  1. Ankieta jest. Szukamy wizytatora. Jest więcej chętnych na sunię. Tak jak pisze w ankiecie: złożenie oferty nie jest jednoznaczne z otrzymaniem zwierzęcia, zastrzegamy sobie prawo wyboru domu dla zwierzaka. Proszę spokojnie czekać.

 3. Czekałam i czekałam..
  Nawet nie było wizytatora..
  Szkoda że nie traktujecie poważnie ludzi, którzy chcą na poważnie dać dom zwierzakowi..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *