Hubert – labrador, który czeka właśnie na ciebie

Hubert, labrador do adopcji

Schronisko w Krakowie.

HUBERT P 68/03/19
W SCHRONISKU OD: MARZEC 2019 (poprzednio od grudnia 2016)
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2015
KASTRACJA: TAK
RASA: LABRADOR
ROZMIAR: DUŻY

Huberta schronisko przyjęło po raz drugi. Tym razem został przywieziony przez znajdującego, więc nie wiemy, jakie były jego losy, zanim tu trafił.

Hubert nigdy nie był agresywny w stosunku do człowieka. Zawsze wesoło witał wolontariuszy, którzy mieli zabrać go na spacer. Ogon chciał mu aż odpaść ze szczęścia, ponieważ psiak jest bardzo spragniony ruchu i kontaktu z ludźmi.

Psiak jest bardzo energiczny. Zdecydowanie nie wystarczy mu 15-minutowy spacer dookoła bloku. Przyszły właściciel musi też liczyć się z tym, że może on pociągnąć, szczególnie na początku spaceru. Na wybiegu Hubert zachowuje się nienagannie. Nie interesuje się specjalnie piłkami czy zabawkami, tylko biega z nosem schowanym w trawie. Od czasu do czasu przybiega, aby go pogłaskać czy dostać jakiś smaczny kąsek.

Hubert bardzo się ekscytuje na widok innych piesków, więc tam gdzie trafi, powinien być psim jedynakiem bądź bardzo dobrze poznać psiego rezydenta.

Labradory to bardzo rodzinne psy. Czy zostaniesz rodziną Huberta?

Kontakt do wolontariusza: Izabela – 534 100 802

Więcej: www.adoptujpsiaka.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Hubert, labrador do adopcji Hubert, labrador do adopcji Hubert, labrador do adopcji Hubert, labrador do adopcji Hubert, labrador do adopcji Hubert, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *