Hrabia, roczny, cudny, kochający kanapę i samotne wycieczki labrador do adopcji – nieaktualne

Hrabia, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy rodzinki, która zaoferuje Hrabiemu miejsce nie tylko w swoim sercu, ale również na kanapie, w dosłownym tego znaczeniu.

Przedstawiamy Wam Hrabiego, 1-rocznego przystojniaka o wspaniałym ciepłym, dobrodusznym serduchu, kochającym cały otaczający go świat, niezwykle energicznym, pełnym młodzieńczego temperamentu labradorka.
Jest psem niezwykle inteligentnym, chętnie współpracującym z człowiekiem, ale potrzebuje tego człowieka dla siebie.

Przyczyną szukania dla Hrabiego nowego domku (a rodzina robi to naprawdę z głębokim bólem serca, bo to wspaniały pies i przyjaciel rodziny) są samodzielne wycieczki Hrabiego po okolicy. Labek szuka każdej możliwości, aby zwiedzać świat, a opiekunowie, nie są w stanie zapewnić mu bezpieczeństwa.

Dlatego szukamy dla Hrabiego ciepłego, pełnego miłości dla zwierząt domku, najchętniej w mieszkaniu w domu z windą, i wyrozumiałych opiekunów, którzy poświęca mu czas, zapewnia dużą dawkę ruchu, zadań mentalnych, kontakt z innymi psami do zabaw i szaleństw i zaspokoją jego pokłady energii, które wydaja się niespożyte.

Labek akceptuje inne psy i koty, to radosne 200 % labradora kochającego wodę i kałuże błotne w lesie.

Hrabia ma wszystkie szczepienia, odrobaczenia, jest zabezpieczony przeciwko kleszczom.
Przebywa w okolicach Rzeszowa, woj. podkarpackie

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji

3 thoughts on “Hrabia, roczny, cudny, kochający kanapę i samotne wycieczki labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Witam. Chciałam zapytać dlaczego poszukujecie dla niego domu w bloku z windą? Posiadam 6letniego biszkopta, mieszkam w pięknej okolicy wśród jezior i lasów. Mój Dinko śpi zawsze obok nas, a jak śpimy wchodzi do nas do łóżka (chyba jak większość labków). Wiadomo, że w sezonie gdy jest gorąco to one uwielbiają chłodzić się na płytkach kuchennych lub holu. I te chrapanie, gdy śpią na plecach.. Skąd ja to znam❤️❤️❤️Bardzo chętnie byśmy zaadoptowali jeszcze jednego labusia. Chętnie wyślę zdjęcia i filmiki warunków naszego Dinka na emeil. Proszę o informację zwrotną.

  2. P. Olu trzymam kciuki za Pani decyzję, Hrabia miałby wspaniałą opiekunkę. Niestety mieszkam nad morzem i obecnie czekam na operację, bo inaczej…..Pozdrawiam!

  3. Chcę go adoptować co dalej …mam odpowiednie warunki dla niego domek jednororodzinny okolica na długie spacery bieganie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *