Hrabia, roczny, cudny, kochający kanapę i samotne wycieczki labrador do adopcji – nieaktualne

Hrabia, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy rodzinki, która zaoferuje Hrabiemu miejsce nie tylko w swoim sercu, ale również na kanapie, w dosłownym tego znaczeniu.

Przedstawiamy Wam Hrabiego, 1-rocznego przystojniaka o wspaniałym ciepłym, dobrodusznym serduchu, kochającym cały otaczający go świat, niezwykle energicznym, pełnym młodzieńczego temperamentu labradorka.
Jest psem niezwykle inteligentnym, chętnie współpracującym z człowiekiem, ale potrzebuje tego człowieka dla siebie.

Przyczyną szukania dla Hrabiego nowego domku (a rodzina robi to naprawdę z głębokim bólem serca, bo to wspaniały pies i przyjaciel rodziny) są samodzielne wycieczki Hrabiego po okolicy. Labek szuka każdej możliwości, aby zwiedzać świat, a opiekunowie, nie są w stanie zapewnić mu bezpieczeństwa.

Dlatego szukamy dla Hrabiego ciepłego, pełnego miłości dla zwierząt domku, najchętniej w mieszkaniu w domu z windą, i wyrozumiałych opiekunów, którzy poświęca mu czas, zapewnia dużą dawkę ruchu, zadań mentalnych, kontakt z innymi psami do zabaw i szaleństw i zaspokoją jego pokłady energii, które wydaja się niespożyte.

Labek akceptuje inne psy i koty, to radosne 200 % labradora kochającego wodę i kałuże błotne w lesie.

Hrabia ma wszystkie szczepienia, odrobaczenia, jest zabezpieczony przeciwko kleszczom.
Przebywa w okolicach Rzeszowa, woj. podkarpackie

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji Hrabia, labrador do adopcji

3 thoughts on “Hrabia, roczny, cudny, kochający kanapę i samotne wycieczki labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Witam. Chciałam zapytać dlaczego poszukujecie dla niego domu w bloku z windą? Posiadam 6letniego biszkopta, mieszkam w pięknej okolicy wśród jezior i lasów. Mój Dinko śpi zawsze obok nas, a jak śpimy wchodzi do nas do łóżka (chyba jak większość labków). Wiadomo, że w sezonie gdy jest gorąco to one uwielbiają chłodzić się na płytkach kuchennych lub holu. I te chrapanie, gdy śpią na plecach.. Skąd ja to znam❤️❤️❤️Bardzo chętnie byśmy zaadoptowali jeszcze jednego labusia. Chętnie wyślę zdjęcia i filmiki warunków naszego Dinka na emeil. Proszę o informację zwrotną.

  2. P. Olu trzymam kciuki za Pani decyzję, Hrabia miałby wspaniałą opiekunkę. Niestety mieszkam nad morzem i obecnie czekam na operację, bo inaczej…..Pozdrawiam!

  3. Chcę go adoptować co dalej …mam odpowiednie warunki dla niego domek jednororodzinny okolica na długie spacery bieganie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *