Hokus Marokus, czyli pies który chwyta za serce…

Hokus Marokus, labrador do adopcji

Prosimy o udostępnianie ❤.

Już dawno w schronisku nie było tak, by na widok psa chwyciło mnie za serce. Znieczulica? Może to przyzwyczajenie, może fakt że widziało się już prawie wszystko.

Jestem w schronisku praktycznie w każdą sobotę już od wielu lat. Ale tym razem było inaczej, od jakiegoś czasu moje serce przestaje bić przy boksie numer 10, gdzie mieszka Hokus Marokus (Klusek) piesek w typie czekoladowego labradora. Widać, że do młodszych nie należy (na oko ma 10-11 lat), w jego oczach widać tylko strach, cierpienie i tęsknotę. Został oddany przez swoją wieloletnią właścicielkę, ponieważ sobie z nim nie radziła.

Hokus Marokus ma problemy z nosem i uszami, jest diagnozowany lecz warunki schroniskowe nie pozwalają na efektywne i szybkie leczenie. Żadne z nas wolontariuszy nie chce, żeby ten cudowny piesek został za kratami. Dlatego proszę pomóżcie nam w znalezieniu mu jak najlepszego domu!!!
Piesek jest łagodny i mimo wieku nadal skory do zabaw.

Nie wydajemy psów do kojców i na łańcuch!!! Schronisko zastrzega sobie możliwość wizyty przed i po adopcyjnej.
Nie możesz adoptować??? Udostępnij!!!

Kontakt: Sandra 698-832-556, Natalia 609-012-491
Jeśli nie będziemy w stanie odebrać, prosimy o wysłanie wiadomości z imieniem psa.

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Hokus Marokus, labrador do adopcji Hokus Marokus, labrador do adopcji Hokus Marokus, labrador do adopcji Hokus Marokus, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *