Helenka, grzeczna, spokojna, ułożona labradorka do adopcji – nieaktualne

Helenka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Obecnie przebywa w województwie opolskim.

HELENKA ok. 7lat. Sunia została podrzucona na osiedle domków jednorodzinnych. Przez pewien czas błąkała się między posesjami prosząc o pomoc. Mimo wielu ogłoszeń nikt się po Helenkę nie zgłosił. Przykro to pisać, ale uważamy, że sunia jest kolejną ofiarą wakacji.

Helenka była u weterynarza, ma zrobione podstawowe badania. Jest zdrowym psem , została odrobaczona i zabezpieczona przez insektami. Jeszcze trochę łzawią jej oczka i bolą uszka, ale wszystko jest pod kontrolą.

HELENKA jest psem bez wad. Grzeczna, spokojna, ułożona. Zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy. W domu zachowuje czystość. Podczas nieobecności właścicieli, grzecznie czeka.

Sunia świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami, nie ma w niej cienia agresji. Kocha aportowanie i noszenie piłeczek, uwielbia pływać. Zauważyliśmy , że bardzo się ożywia widząc dzieci. Lubi je i wyraźnie dąży do kontaktu. Nie jest przy tym nachalna i co najważniejsze – nie skacze.

Dla HELENKI szukamy wyjątkowego domku, takiego, który zapewni jej opiekę i podaruje serce. Sunia może mieszkać z innymi zwierzętami.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *