Helenka, grzeczna, spokojna, ułożona labradorka do adopcji – nieaktualne

Helenka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Obecnie przebywa w województwie opolskim.

HELENKA ok. 7lat. Sunia została podrzucona na osiedle domków jednorodzinnych. Przez pewien czas błąkała się między posesjami prosząc o pomoc. Mimo wielu ogłoszeń nikt się po Helenkę nie zgłosił. Przykro to pisać, ale uważamy, że sunia jest kolejną ofiarą wakacji.

Helenka była u weterynarza, ma zrobione podstawowe badania. Jest zdrowym psem , została odrobaczona i zabezpieczona przez insektami. Jeszcze trochę łzawią jej oczka i bolą uszka, ale wszystko jest pod kontrolą.

HELENKA jest psem bez wad. Grzeczna, spokojna, ułożona. Zna podstawowe komendy, ładnie chodzi na smyczy. W domu zachowuje czystość. Podczas nieobecności właścicieli, grzecznie czeka.

Sunia świetnie dogaduje się z innymi zwierzętami, nie ma w niej cienia agresji. Kocha aportowanie i noszenie piłeczek, uwielbia pływać. Zauważyliśmy , że bardzo się ożywia widząc dzieci. Lubi je i wyraźnie dąży do kontaktu. Nie jest przy tym nachalna i co najważniejsze – nie skacze.

Dla HELENKI szukamy wyjątkowego domku, takiego, który zapewni jej opiekę i podaruje serce. Sunia może mieszkać z innymi zwierzętami.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji Helenka, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *