Harry, 8-miesięczny labek pilnie poszukuje nowego domku – nieaktualne

Harry do adopcji

Wyadoptowany. Powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał i doceni jego psią przyjaźń.

Harry jest przeuroczym psem w typie labradora. Lambrador o pięknym, intensywnie czarnym umaszczeniu, wysmukłej sylwetce, błyszczącej sierści.

Co możemy napisać o Harrym, jest wspaniałym przyjacielem całego otaczającego go świata, bardzo pogodny, wesoły i radosny. Kocha na pewno cały otaczający go świat. Niestety ma ograniczony kontakt z psami i ludźmi, mieszka na podwórku, a uwielbia wszelkie zabawy, tylko człowieki pracują, nie mają czasu dla, niego, nie ma ich cały dzień w domu.

Jak to młody pies potrzebuje dużej aktywności. Na smyczy chodzi raczej kiepsko, za mało ma spacerów. Harry zna podstawowe komendy, jest bardzo inteligentny, bystry, szybko się uczy. Jest ufny, uwielbia kontakt z człowiekiem. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Harry to bardzo mądry psiak o łagodnym i przyjaznym usposobieniu, powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał i doceni jego psią przyjaźń i przywiązanie do człowieka, zapewni mu odpowiednia dawkę ruchu, poświęci mu czas na naukę, otoczy ciepłem i opieką.

Pies przebywa obecnie w woj. mazowieckim, okolice Sokołowa Podlaskiego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Harry do adopcji Harry do adopcji Harry do adopcji Harry do adopcji

4 thoughts on “Harry, 8-miesięczny labek pilnie poszukuje nowego domku – nieaktualne”

  1. Właśnie z takiego powodu 2lata temu zaadoptowałam moją labradorkę Sonię, która mając dopiero rok była już po urodzeniu młodych (adopcja bezpośrednia z podwórka).Sonia teraz 3 latka jest naszą dziewczynką ? pomimo że mamy jeszcze kundelka Juniora i cztery koty?. Chcielibyśmy z mężem zaadoptować tego młodzieńca Harrego ponieważ myślę że miałby się u nas bardzo dobrze ?.Nasz zwierzogrod ?jak nazywają nasz dom znajomi,wnuki i reszta rodziny przebywa na pokojach i kanapach?Poprostu są członkami naszej rodzinki ?,a Ja mam kim się zająć z całego ♥️♥️♥️z pozdrowieniami Mariola Rudzka.

  2. Mam dwie madre 8 lat,10 lat pitboolki kocham psy i nie tylko mam również kota 12 lat chętnie przygarnę psiaka Mam warunki .Dom z działka ok . Pół h. Istny raj dla zwierząt i dla mniPozdrawiam tel 662-924-974 Mam ogromne serce do zwierząt ! Kocham je wszystkie❤️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *