Hades, 2-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Hades, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Czeka na dom w schronisku na Śląsku.

HADES
WYKASTROWANY
WIEK: 07/2020
WZROST: OK. 60 CM
WAGA: OK. 34 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Hades trafił do schroniska z ulicy. Był zadbany, bardzo ufny i przyjaźnie nastawiony.

Jest łagodny w stosunku do ludzi, nie ma w nim cienia agresji, uwielbia pieszczoty i głaskanie, lgnie do ludzi. To jeszcze psie dziecko, więc rodzina, która go adoptuje musi poświęcić mu czas na naukę i ułożenie. Hades jest mądry i chętnie się uczy, ale wymaga konsekwencji i cierpliwości ze strony opiekuna. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Jak na labradora przystało jest energiczny i żywiołowy. Ma spore pokłady energii, które chętnie spożytkuje podczas długiego spaceru lub zabawy. Świetnie odnajdzie się w domu z ogrodem jak i w mieszkaniu. Powinien trafić do aktywnej rodziny, która lubi ruch, długie spacery lub bieganie z psem. Hades jest psem ciekawskim, podczas spaceru uwielbia węszyć w trawie, wszystko go interesuje. Na smyczy ciągnie i utrzymanie go to prawdziwe wyzwanie, ale jest to oczywiście do wypracowania.

Hades lubi towarzystwo innych psów, sam zaczepia je do zabawy. Może zamieszkać w domu z drugim psem lub suczką.

Hades to cudowny pies, który zasługuje na dobry dom. Mamy nadzieję, że nie będzie musiał długo czekać w schronisku na nową rodzinę. Szukamy dla Hadesa domu, w którym będzie traktowany jak członek rodziny, a opiekunowie poświecą mu czas na ułożenie.

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: OLX

Ogłoszenie grzecznościowe.

Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji Hades, labrador do adopcji

1 thoughts on “Hades, 2-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *