Gustaw, czyli jaskiniowiec na salonach – kolejna wzruszająca historia

Labrador Gustaw

Nowa rodzina Gustawa.

Ponad dwa tygodnie temu na wielu stronach adopcyjnych, w tym poświęconym labradorom, ukazał się post o biednym, wyniszczonym labradorze na łańcuchu w pewnej wsi na Podlasiu. Mieszkał w bardzo prymitywnych warunkach rodem z epoki kamienia łupanego.

Labrador GustawLabrador Gustaw

Zwierzolubki z Podlasia i my Labradory.org postanowiliśmy jak najszybciej pomoc temu biednemu psu. Znalazła się prawie natychmiast rodzina adopcyjna, pani Agnieszka i pan Arkadiusz, którzy przejechali w ciągu jednego dnia prawie 1000 km , aby zabrać psa i zawieźć do swojego domu. Od pierwszego spotkania labek, a otrzymał imię Gustaw, rozkochał w sobie nowych opiekunów. Ten wyniszczony labrador okazał się młodym, ok. 3 letnim pięknym labradorem. Nowy dom dzieli z rezydentem czekolabem Lolkiem, który jeszcze trochę jest obrażony, że pojawił się nowy pies, ale cała rodzina stara się, aby obydwa psy otrzymały tak samą ilość uwagi, głosków i miłości. Gustaw otrzymał kompleksowa opiekę weterynaryjna, stan jego nos i pysia poprawia się, jest prawdopodobnie wynikiem szukania jedzenia poprzez wkładanie nosa w jakieś miejsca typu siatka, płot. Wet mówi, że raczej włoski odrosną, zmiany są smarowane tribiotikiem. Trochę takich problematycznych miejsc ma na swoim chudym ciałku, no i krtań uszkodzona od łańcucha.

Dziękujemy kochanym zwierzolubkom z Podlasia pani Kasi K i Irenie S., które przyczynili się do uratowania Gustawa. Dziękujemy całej nowej Rodzince Gustawa za wspaniały dom, opiekę i miłość, jaką go otoczyli. Życzymy Wam wielu wspólnych lat razem

Labrador Gustaw Labrador Gustaw Labrador Gustaw Labrador Gustaw Labrador Gustaw Labrador Gustaw

7 thoughts on “Gustaw, czyli jaskiniowiec na salonach – kolejna wzruszająca historia”

  1. Przecudowna nowina! Wspaniali ludzie! Ile miłości w ich sercach musi być, niech inni biora przykład! Można?Można! Tylko trzeba kochać zwierzęta szczególnie te zabiedzone i źle traktowane przez człowieka. Od razu ciepło na duszy się robi jak kolejny Labek dostał szansę na nowy dom i przekochanych opiekunów. Gratulacje. Powodzenia! Taka dobroć zawsze wraca.

  2. Kochani , jesteście wspaniali !!!
    Macie ogromne, kochające Serca
    Pieski cudowne , uśmiechnięte / a Gucio szczególnie /
    Pozdrawiam i życzę miłego życia z Psimi Przyjaciółmi

  3. Dziękuje z całego serca nowej rodzince że przygarnęliście tego labka ? życzę szczęścia jemu i wam ?

  4. Jakie piękne i czułe trzeba mieć serduszko by tak bezinteresownie przygarnąć i pomóc Guciowi..jesteś Państwo wyjątkowi …pozdrawiam serdecznie Anna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *