Gryf to pięć w jednym: energia, miłość, oddanie, radość i spokój ducha

Gryf do adopcji

Od sześciu lat czeka w schronisku na dom. Kto go pokocha?❤️

Gryf jest jednym z miotu 6 szczeniaków, które trafiły do schroniska w wieku kilku tygodni w 2015 r. Co prawda odziedziczył mniej labkowy wygląd niż jego bracia, ale nadrabia charakterem. Mimo, że całe swoje życie spędził w schronisku jest bardzo otwarty, spragniony człowieka, ale nienachalny. Czuły, rozważny i delikatny w kontaktach z ludźmi, typ pieszczocha. Uwielbia czesanie, piszczące zabawki i ogólnie za człowiekiem skoczyłby chyba w ogień.

Jego bratu już udało się i znalazł dom – On nigdy nie miał domu, spragniony człowieka, zapomniany pies….

Gryf do adopcji

Za kratami smutny, samotny, u boku człowieka śmieje się całym sobą, a troszkę jego jest. Choć Gryf zrzucił już kilka dobrych kilogramów, to wciąż ciut jeszcze można by było. Pomimo lekkiej nadwagi to energiczny psiak. Brakuje mu człowieka, ruchu i miłości, którą on obdarza wszystkich. A on miłości ma w sobie aż ponad wszystko i do wszystkich, akceptuje koty, psy i wszystkich dwunożnych bez wyjątku.

Jego brat Dendryt, z którym dzielił schroniskowy boks, od listopada 2020 r. grzeje już kanapę, a dla Gryfa szczęścia zabrakło. W swoim życiu nie miał nic oprócz swego brata, a teraz i tego mu nawet zabrakło. Mimo to wciąż z otwartością wita każdego i zachęca do siebie jak tylko potrafi. Czeka na nowe życie i w każdym nowym człowieku widzi szansę właśnie na to i bardzo przykro jest patrzeć na jego minę, gdy prawie każdy mija go obojętnie. Nikt nie dzwoni, nikt o niego nie pyta. Pomóż mu znaleźć szczęście UDOSTĘPNIJ Gryfa!

Polecamy do obejrzenia dwa fajne filmy z Gryfem:
https://fb.watch/5u12JQ6pCe/
https://fb.watch/5u1tl_6bd2/

Gryf – wiek 6 lat, waga 25 kg, wykastrowany

Przebywa w Schronisku Ciapek w Hajnówce
Tel. 606573616
Możliwa pomoc w transporcie.
Tylko do warunków domowych.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Gryf do adopcji Gryf do adopcji Gryf do adopcji Gryf do adopcji

 

 

 

1 thoughts on “Gryf to pięć w jednym: energia, miłość, oddanie, radość i spokój ducha”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *