Gerda ok. półtoraroczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Gerda, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Wyjątkowo żywiołowa i towarzyska sunia do pokochania.

Sunia jest pełnym energii młodym labradorem, który najchętniej każdą chwile spędziłby przy człowieku. Jest wyjątkowo żywiołowa i towarzyska. Wszystko ją ciekawi i interesuje. Oczywiście każdą rzecz musi sprawdzić natychmiast. Na spacerach ciągnie na smyczy. Ogrom zapachów i bodźców potrafi ją całkowicie ,,wyłączyć”. Jest w trakcie nauki czystości, ale trzeba być gotowym ,,na wpadki”. Nowi opiekunowie powinni zdawać sobie sprawę, że Gerda NIE JEST łatwym psem. Wymaga dużo pracy. Jest silna i nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi. Okazując radość – skacze i szaleje. Momentami jest labkowym wulkanem energii, który ciężko opanować. Gerda jest wyjątkowo inteligentna, więc przy świadomym i konsekwentnym człowieku, szybko nauczy się dobrych manier.

Szukamy dla niej nastawionego na pracę i odpowiedzialnego domu, znającego potrzeby rasy. Sunia została odebrana interwencyjnie – dopiero uczy się normalnego życia, więc potrzebuje czasu, cierpliwości i spokojnego człowieka, który pokaże jej, że świat jest dobry. Gerda to nieoszlifowany diamencik, który pod troskliwym okiem, szybko stanie się prawdziwym skarbem.
Sunia jest wysterylizowana. Przebywa w okolicach Krakowa

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Gerda, labradorka do adopcji Gerda, labradorka do adopcji Gerda, labradorka do adopcji Gerda, labradorka do adopcji Gerda, labradorka do adopcji Gerda, labradorka do adopcji Gerda, labradorka do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *