Gaja… mitologiczna bogini, która wyłoniła się z Chaosu – uosabiała płodność i macierzyństwo – nieaktualne

Labradorka Gaja do adopcji

Wyadoptowana. Nasza Gaja niestety nie była traktowana jak bogini, była wykorzystywana do rodzenia kolejnych szczeniaczków.

To 4 letnia labradorka już doświadczona przez człowieka. Gaja, prawdopodobnie kiedyś miała dom. Zachowuje czystość, nie niszczy. Jest wystraszonym, lękliwym psem, ale wiemy, że praca z nią, miłość i dobroć, zdziałają cuda i zacznie się otwierać na innych ludzi i zwierzęta. Po kilku dniach już widać poprawę w jej zachowaniu. W tym momencie nawet mały piesek potrafi ja wystraszyć. Obecnie mieszka z dwoma rezydentkami i z nimi nie ma problemu. Gaja ma problem ze schodami i nie [!] jest to związane z jej zdrowiem. Ona jest przerażona kiedy musi wejść po schodach.

To kochana sunia, pragnąca bliskości człowieka, grzeczna, bardzo spokojna i pomimo iż została wykorzystana i skrzywdzona to z ufnością i miłością patrzy w oczy człowieka. Jest przed pierwszą wizytą u weterynarza, która pozwoli nam ocenić jej stan zdrowia.

Gaja szuka domku, tego jedynego, gdzie już nie będzie maszynką do rodzenia,  gdzie nie będzie walczyła o jedzenie i będzie pełnoprawnym członkiem rodziny. Pokochaj Gajuchnę!

Gaja mieszka w Krakowie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia)
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Gaja do adopcji Labradorka Gaja do adopcji Labradorka Gaja do adopcji Labradorka Gaja do adopcji Labradorka Gaja do adopcji Labradorka Gaja do adopcji Labradorka Gaja do adopcji

2 thoughts on “Gaja… mitologiczna bogini, która wyłoniła się z Chaosu – uosabiała płodność i macierzyństwo – nieaktualne”

  1. Witam .Mam pytanie czy Gaja nadal jest do adopcji?Jak taka adopcja wygląda?Mamy już dwa labki ,sunie Sarę i pieska Reda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *